Fejerverkus siūlo iškeisti į šaltąsias ugneles

Dalintis:

Senųjų metų palydos ir Naujųjų sutikimas Tauragėje bus ramus. Miesto seniūnas Žilvinas Majus tikisi, kad vidurnaktį į Pilies miesto aikštę susirinkę tauragiškiai laikysis tvarkos, nešaudys fejerverkų, o kavinėse švenčiantys nepaliks gatvėse šiukšlių.

Tauragėje nusistovėjo tradicija švenčių metu atsisakyti fejerverkų, jų, užsakytų savivaldybės, nebus ir Naujųjų naktį. Pasak Tauragės miesto seniūno Žilvino Majaus, šiemet neįprastai mažai šaudančių fejerverkus buvo ir per Kalėdas.

– Man atrodo, kad žmonės tampa sąmoningesni. Vieną kitą fejerverką per Kalėdas girdėjau Žalgirių mikrorajone, bet masiškų šaudymų atsisakoma. Tikiuosi, kad jų nebus ir per Naujuosius. Pagal galiojančius įstatymus šaudyti fejerverkus centrinėje aikštėje draudžiama. Per arti gydymo įstaigos, nėra saugių atstumų, – sakė seniūnas ir planuojančių Naujuosius sutikti šaudant fejerverkus prašo juos leisti atviresnėse vietose, toliau nuo gyvenamųjų namų ir įstaigų.

Žilvinas Majus. Mortos Mikutytės nuotrauka

Miesto švarą po Naujųjų sutikimo užtikrins savivaldybės įmonė „Dunokai“, bet seniūnas primena tauragiškiams, kad savo šiukšles reikėtų išsinešti iš viešųjų vietų.

– Žinau, kad daug kas švęs kavinėse, ir turiu prašymą tiek lankytojams, tiek kavinių savininkams. Jei jūsų svečiai lauke paliks dėžes nuo fejerverkų, pasirūpinkite ir jas surinkite. Nenorėčiau sausio pirmąją gauti skundų dėl viešose vietose paliktų šiukšlių. Aš pats nesu fejerverkų gerbėjas ir manau, kad vaikams per šventes užtenka ir šaltųjų ugnelių, – sakė Ž.Majus.

Kadangi mieste neorganizuojamas Naujųjų metų sutikimas, tai ir papildomų policijos pajėgų tvarkai užtikrinti, tikimasi, neprireiks.

Tauragės ligoninė. Mortos Mikutytės nuotrauka

Budinčios medikų komandos Naujųjų naktį nestiprins ir Tauragės ligoninė. Laikinai direktoriaus pareigas einantis Danas Masiulionis informavo, kad budės kiek daugiau slaugytojų.

– Nieko bloga nesitikime. Anksčiau, kai mieste dar būdavo daug aktyvaus jaunimo, kildavo visokių įvykių naujametinę naktį, bet vaikai užaugo, išvažiavo, paprastai per šventes sunkių traumų Tauragėje nebūna, – ramių švenčių besilinksminantiems tauragiškiams ir budintiems kolegoms linkėjo D.Masiulionis.

Gali būti įdomu: fejerverkai internetu Panevėžyje, Kaune, Vilniuje

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą