Gėlių įsigyti bus galima ir prie kapinių

Dalintis:

Kaip informuoja Tauragės rajono savivaldybė, šiandien rytinio posėdžio metu nutarta artėjantį savaitgalį leisti prekybą gėlėmis Pilies aikštėje.

Vyriausybei dar vakar apsisprendus dėl trečiojo karantino švelninimo etapo, Tauragės rajono savivaldybėje ketvirtadienio rytą sušauktas posėdis. Jo metu kalbėta ir apie prekybą gėlėmis, kuri itin aktuali artėjant Motinos dienai šį sekmadienį.

Apsispręsta leisti ne tik prekiauti gėlėmis prie kapinių, bet ir Pilies aikštėje. Joje esanti didelė erdvė, tad lengviau reguliuoti pirkėjų srautus, kad nebūtų būriuojamasi.

„Prekybininkus norinčius prekiauti gėlėmis, tačiau neturinčius leidimų, prašome kreiptis į Tauragės miesto seniūną, tel. 8 655 48 278“, – skelbia savivaldybė.

Tauragės miesto seniūnas Žilvinas Majus teigė, kad prekybos vieta atsieis kiek daugiau nei 4 eurus vienai dienai.

– Penktadienį dar turėtų veikti Dunokų turgelis, tai tikėtina, kad Pilies aikštėje norinčių prekiauti dar nebus. Tačiau šeštadieniui ir sekmadieniui gal atsiras norinčių. Visgi daugiau paklausimų sulaukiu dėl prekybos vietų prie kapinių, – teigė Ž.Majus.

Pirkėjams ir pardavėjams primenama nepamiršti laikytis karantino nurodymų – dėvėti apsaugines kaukes, laikytis saugaus 2 m atstumo.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą