Gyvūnų namelį papuošė jaunimas

Dalintis:

Gyvūnų globėjo Sigito Klymanto į savo sodybą pavasarį parsigabentą izoterminį konteinerį papuošė būrys Tauragės atviros jaunimo erdvės (TAJE) savanorių ir šios organizacijos darbuotojų. Kadaise mėsos pramonėje naudotas konteineris virto puikia pastoge sodybos šeimininkų Sigito ir Jovitos augintiniams.

Izoterminį konteinerį į savo sodybą Rūgalių kaime gyvūnų mylėtojas ir globėjas Sigitas Klymantas atsigabeno šį pavasarį. Keletą savaičių ieškojo, kas galėtų panaikinti senus užrašus ant konteinerio ir jį apipavidalinti, kad derėtų prie aplinkos. Sigitas norėjo, kad konteinerį išgražintų vaikai ar jaunimas.

Praėjusią savaitę tris dienas gyvūnų mylėtojo sodyboje viešėjo ir darbavosi 4 TAJE darbuotojai ir 11 ilgalaikių savanorių.

Anot S.Klymanto, izoterminis konteineris žiemą palaiko šilumą, o vasarą – vėsą, tad gyvūnams puikiai tarnaus. Lietuvos gyvūnų globėjų draugijos Tauragės skyriaus pirmininkas, be globojamų bešeimininkių šunų, savo sodyboje laiko ir gausų būrį įvairių kitų gyvūnų – Škotijos hailendų bulius, alpakas, asilus, Afrikos, Pietų Amerikos ir Australijos stručius.

Anot Tauragės jaunimo ir jaunimo organizacijų sąjungos Tauragės apskritojo stalo vadovo, kuris ir pats tapė ant konteinerio, Lauryno Kryžausko, bendra S.Klymanto ir TAJE iniciatyva gimė apsilankius šio gyvūnų globėjo sodyboje. Savivaldybė skyrė lėšų darbinės ir poilsinės stovyklos dalyvių maitinimui ir transportui. Dažų nupirko sodybos šeimininkai Sigitas ir Jovita. Eskizus konteineriui apipavidalinti kūrė savanoriai. Ant konteinerio nutapyti gamtos motyvai. Vienoje pusėje – gyvatės (S.Klymantas laiko kelių rūšių smauglius, kukurūzinį žaltį), o kitoje pusėje – alpakos, kurios ir glausis atnaujintame namelyje.

– Piešiniai – animaciniai, žaismingi, nes Sigito sodyboje lankosi daug vaikų, – sakė L.Kryžauskas.

Anot S.Klymanto, stovykla buvo labai gerai suorganizuota – su visais instruktažais ir relakso užsiėmimais. Savanoriai turėjo galimybę pamatyti gyvūnų globėjo gyvenimą iš arti – jiems beviešint į sodybą atvežė ir sužeistą gandą, ir rastą šuniukų vadą.

Užbaigę darbus pas gyvūnų globėją TAJE jau kitą dieną persikėlė į Liberty beach. Ten surengė vienos dienos stovyklą vaikams iš šeimų, kurios turi mažiau galimybių vasarą vaikus išleisti stovyklauti. Stovyklai lėšų skyrė verslo atstovai.

 

Dalintis:

About Author

Daiva Žebelienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą