Į savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas meras teikia Gintarės Rakauskienės kandidatūrą

Dalintis:

Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas savivaldybės tarybai teikia tvirtinti Gintarės Rakauskienės kandidatūrą į savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas. Posėdis numatytas balandžio 2 dieną.

Pranešama, kad naujoji savivaldybės administracijos direktorė slaptu balsavimu bus renkama balandžio 2-ąją, penktadienį, didžiojoje savivaldybės administracijos posėdžių salėje. Kadangi savivaldybės administracijos direktorių taryba turi rinkti slaptu balsavimu, numatytas realus kontaktinis tarybos posėdis. Ar jame bus leidžiama dalyvauti žurnalistams, kol kas nepranešama. Posėdis numatomas 13 val.

Gintarė Rakauskienė šiuo metu vadovauja savivaldybės kontroliuojamai „Dunokų“ bendrovei. Savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas meras Dovydas Kaminskas jai pasiūlė maždaug prieš mėnesį, tačiau kandidatė iki šiol svarstė. „Tauragės kurjeriui“ ji sakė, kad sveria visus už ir prieš – ir darbines aplinkybes, ir su šeima tariasi. G.Rakauskienė kiek anksčiau neatmetė, kad meras gali turėti ir kitų kandidatų į šias svarbias pareigas.

Savivaldybės administracijos direktoriaus kadencija tęsis iki savivaldos rinkimų, maždaug dvejus metus.

Gintarė Rakauskienė kelerius metus vadovavo ir Tauragės apygardos rinkimų komisijai. G.Rakauskienė teigia nepriklausanti jokiai politinei partijai.

Jai palikus „Dunokų“ vadovo postą, be direktoriaus liks ši įmonė. G.Rakauskienė vadovauti „Dunokams“ atėjo laimėjusi konkursą.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą