Į Tauragės baseiną – be galimybių paso

Dalintis:

Vyriausybei paskelbus apie karantino švelninimą, antradienį lankytojams duris atvėrė Tauragės baseinas – išankstinės registracijos telefonas netyla, o gegužę vietų rasti –vargu ar pavyks. Turintieji galimybių pasą, Tauragės baseine išskirtinių teisių negaus.

Gegužės 25 dieną Tauragės baseinas paskelbė atveriantis duris vandens pramogų išsiilgusiems lankytojams. Kaip informavo Tauragės sporto centro direktorius Gediminas Sakalauskas, vienu metu baseine būti gali ne daugiau kaip 50 žmonių, o pirtyje – ne daugiau kaip 2 žmonės.

– Į baseiną norintys patekti lankytojai turi skambinti ir registruotis telefonu, pasakyti, kurią valandą ketina apsilankyti ir kiek laiko praleis baseine. Baseino darbuotojos dėlioja grafiką taip, kad ir fojė žmonės nesibūriuotų, – kalbėjo G.Sakalauskas. – Norint lankytis baseine, galimybių paso nereikės. Nusprendėme neskirstyti lankytojų.

Kaip vėliau patikslino baseino administratorė Sandra Martinkienė, baseine vienu metu galėtų pramogauti 110 žmonių – persirengimo kambariuose yra 100 spintelių suaugusiems ir 10 vaikams. Tačiau dėl karantino reikalavimų baseine vienu metu tegalės būti 50 žmonių. Vyriausybės nutarimu sušvelninus karantiną ir įvedus galimybių pasą, kai kurie verslai atsisakė skirstyti klientus ir jį naudoti. Tokį pat sprendimą priėmė ir Tauragės baseino vadovybė. Nors priimant galimybių pasus turinčius klientus, jų nereikėtų skaičiuoti – būtų galima priimti maksimalų klientų skaičių.

– Jei priimtume su galimybių pasais, negalėtume klientų maišyti. Tada turėtų tam tikru laiku atvykti būtent su galimybių pasais žmonės. Sudėtinga bus reguliuoti srautus. Darome, kad būtų naudinga ir mums, ir patogu lankytojams. Visi atvykstantys yra registruojami ir susirgimo atveju būtų informuoti, – tvirtino G.Sakalauskas.

Sandra Martinkienė. Mortos Mikutytės nuotrauka

Baseino administratorė Sandra Martinkienė patikino, kad su galimybių pasu jokių privilegijų baseine nebus, klientų dėl to daugiau nepriims. Nepaisant to, besiregistruojančių daugybė. Savaitgaliui vargu ar pavyks gauti vietą.

– Aš ir pati turiu galimybių pasą, tačiau iš žmonių nusprendėme jo neprašyti. Klientų labai daug, antradienio vakare buvo pilnai. Jau registratūroje merginos pasidarė grafiką birželio mėnesiui – tiek daug norinčiųjų, – džiaugsmo neslėpė S.Martinkienė.

Baseino administratorė patvirtino, kad karantino metu, kai veikla buvo visiškai sustabdyta, visi darbuotojai buvo prastovose. Dabar pamažu visi grįžta į darbą.

– Žmonės labai džiaugiasi, kad gali dirbti, – kalbėjo administratorė, svarstydama, kad lankytojų antplūdį galėjo padidinti ir tai, kad Šilalėje esantis baseinas nedirbs iki pat rugpjūčio.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą