Į užsienį – tik dėl darbo

Dalintis:

Užsienio reikalų ministerija išplatino svarbų pranešimą, kuriuo skelbia, kad karantino laikotarpiu į užsienio valstybes išleidžiami bus tik dėl darbo vykstantys piliečiai.

Išplatintame pranešime nurodoma, kad iš Lietuvos išvykti bus galima, jei bus nurodyta deklaruota gyvenamoji vieta užsienyje. Taip pat išleidžiami iš šalies ir tie, kurie dirba užsienio valstybėje bei galės pateikti tai įrodantį dokumentą.

Darbo santykius su užsienio valstybe patvirtina ir užsienyje deklaruota gyvenamoji vieta. Sprendimą dėl darbo santykius įrodančių dokumentų tinkamumo ir leidimo asmeniui vykti į užsienio valstybę, priims pamainos viršininkas.

Kokie dokumentai yra pakankami sprendimui priimti, nurodyta Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) vado patvirtintuose nuostatose.

Visuomenei nurodoma, jog išimtinais atvejais VSAT vadas gali leisti asmeniui išvykti. Su argumentuotu prašymu reikėtų kreiptis el. paštu vsat.vadas@vsat.vrm.lt ir pateikti visus reikalingus dokumentus. Apie priimtą sprendimą asmuo bus informuotas. Rekomenduojama gautą atsakymą išsaugoti ir pateikti pasienio pareigūnams.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą