II rinkimų turo išankstiniame balsavime tauragiškiai aktyvesni

Dalintis:

Ankstyvą pirmadienio rytą prasidėjęs Seimo rinkimų antrojo turo išankstinis balsavimas persirito į antrą pusę. Tauragės rinkimų apygardoje jau balsavo 2,2 proc. rinkėjų.

Tauragės rinkimų apygardos rinkimų komisijos pirmininkė Gintarė Rakauskienė „Tauragės kurjeriui“ patikslino, kad kol kas Seimo rinkimų II ture tauragiškiai demonstruoja didesnį aktyvumą nei pirmajame. Pirmadienio rytą ypač vangiai prasidėjęs balsavimas popiet gerokai pakito.

– Viskas vyksta greičiau, nes yra tik vienas biuletenis. Pirmadienį popiet rinkėjų aktyvumas pradėjo didėti. Paprastai išankstiniame balsavime aktyviausia būna paskutinė diena – ketvirtadienis. Tačiau šįkart pagal rinkėjų aktyvumą antrojo turo pirmadienį galima lyginti su pirmojo turo ketvirtadieniu, – netikėtus duomenis atskleidė G.Rakauskienė.

Šiuo metu savo balso teise Tauragės rinkimų apygardoje jau pasinaudojo 916 rinkėjų, tai yra 2,2 proc. Balsuoti Tauragėje apsisprendžia ir kai kurie aplinkinių apygardų rinkėjai – Šilalės-Kelmės, Karšuvos. Vakar tokių rinkėjų buvo apie 30.

Pasiteiravus, kodėl kai kurie rinkėjai apsisprendžia balso teise pasinaudoti iš anksto, komisijos pirmininkė sakė, jog kai kurie prasitaria suplanavę savo sekmadienį ar ketinantys kur nors išvykti.

– Ne pirmą kartą rinkimų komisijoje dirbantys nariai pastebi, kad yra tokių rinkėjų, kurie kone visuose rinkimuose savo balsą atiduoda išankstiniame balsavime. Turbūt jiems taip patogiau, – dėstė Tauragės rinkimų apygardos komisijos pirmininkė.

Išankstinis balsavimas tęsis iki ketvirtadienio 20 val. Kaip ir pirmajame ture, rinkėjams būtina su savimi turėti asmens dokumentą, apsauginę nosį ir burną dengiančią kaukę. Taip pat rekomenduojama turėti savo rašymo priemonę.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą