Iš 11 aukcionų įvyko tik vienas

Dalintis:

Tauragės rajono savivaldybei ir vėl nepasisekė parduoti žemės sklypo Prezidento gatvėje su sukiužusiu namu. Elektroninis viešas aukcionas buvo numatytas pirmadienį, kaip ir dar 10 kitų, kuriuose savivaldybė bandė atsikratyti nereikalingo nekilnojamojo turto.

Avarinės būklės 1931 metų statybos namą ir maždaug 12 arų sklypą Prezidento gatvėje tikėtasi parduoti pirmadienį. Pradinė šio turto pardavimo kaina buvo 39 900 eurų. Tačiau elektroninis aukcionas neįvyko jau trečią kartą.

Kaip informavo savivaldybės Plėtros, investicijų ir turto valdymo skyrius, namas su sklypu Prezidento g. 32 neparduotas, nes šiuo skelbimu niekas nesusidomėjo. Balandį aukcionas bus skelbiamas vėl su ta pačia pradine turto pardavimo kaina.

Savivaldybei nepavyko parduoti ir 38 kv. m dviejų kambarių buto Prezidento g. 45-6. Šis butas į aukcioną pateko kartu su dalimi bendro ūkinio pastato. Pradinė turto pardavimo kaina buvo numatyta 6300 Eur.

Tądien iš viso turėjo vykti 11 elektroninių viešų aukcionų. Įvyko tik vienas, skelbtas nebe pirmą kartą. Parduotas vieno kambario butas Tauragės dvaro g. 32A name. Šio buto kaina nuo pradinės 4293 Eur aukcione išaugo iki 7000 Eur.

Kituose viešuosiuose aukcionuose Tauragės rajono savivaldybė ketino parduoti 2 butus Skaudvilės seniūnijoje – Paplėstiškės kaime ir Skaudvilės mieste, 2 butus Tauragėje – Stoties ir J.Tumo-Vaižganto gatvėse, namą Bildenių kaime bei buvusį vandens apskaitos pastatą su gręžiniu Papušynės kaime. Pastarojo pradinė pardavimo kaina – beveik 6000 eurų.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą