fbpx

Iš Tauragės ligoninės – geros naujienos

Dalintis:

Sergančių ir saviizoliacijoje esančių Tauragės ligoninės medikų mažėja, tačiau ligoninės skyriai vis dar skirti koronavirusu sergantiems pacientams. Ligoninė neskuba grįžti prie įprasto paslaugų teikimo. Vis tik pirmajame šių metų Savivaldybės ekstremaliųjų situacijų operacijų centro posėdyje buvo ir smagių žinių – pranešta apie pirmuosius metų naujagimius.

Šiandien vykusiame Tauragės rajono savivaldybės ekstremaliųjų situacijų operacijų centro posėdyje Tauragės pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) direktorius Donatas Petrošius informavo, kad šiuo metu COVID-19 serga 4 šios įstaigos darbuotojai, vienas yra saviizoliacijoje. Praėjusią savaitę koronaviruso testai buvo atlikti 19-ai Tauragės PSPC darbuotojų, vienam iš jų nustatytas koronavirusas. Gripo ir kitų peršalimo ligų bumo esą nėra, tam teigiamos įtakos turi dėvimos kaukės, būriavimosi ribojimai, nuotolinis darbas.

Per savaitę profilaktiškai buvo patikrinta ir 17 Tauragės ligoninės darbuotojų, trims iš jų nustatytas COVID-19. Taip pat patikrinti 8 ligoninės pacientai, kurie ligoninėje gydomi ilgiau nei 48 valandas – trijų koronaviruso tyrimų atsakymai buvo teigiami.

– Situacija dėl darbuotojų gerėja. Naujais metais lyg ir šypsenos veiduose atsiranda.

Šiuo metu serga arba saviizoliacijoje yra tik 17 ligoninės darbuotojų, o prieš 3-4 savaites buvo apie 40-50, kurie negalėjo dirbti dėl COVID-19 ligos, – sakė Tauragės ligoninės vadovas Liutauras Indriuška.

Iš viso ligoninėje dirba 450 darbuotojų. Taip pat pranešama, kad buvo gauta 110 skiepų, tai tiek darbuotojų jau yra paskiepyti.

Anot L.Indriuškos, ligoninė kol kas negrįžo į įprastą paslaugų teikimą, kadangi dauguma ligoninės skyrių vis dar skirti kovidiniams ligoniams. Tokių šiuo metu – 34, įskaitant ir slaugos skyrių. Koronavirusu sergantys ligoniai gydomi nervų ligų, vaikų ligų skyrių patalpose. Jei sergančių koronavirusu bus mažiau nei 30, galbūt juos bus galima sutalpinti ir viename ligoninės pastato aukšte.

– Pirmiau gal bus sugrąžintos dienos chirurgijos paslaugos, – savivaldybės Ekstremaliųjų situacijų operacijų centrą informavo L.Indriuška.

Posėdžio metu aptartos ir džiugesnės naujienos: Tauragės ligoninės Akušerijos-ginekologijos skyrius dirba, sulaukta ir pirmųjų šių metų naujagimių. Sausio 3-ą dieną, 14.31 val., mažylio susilaukė Šilutės rajono gyventoja, o sausio 4-ą 16.38 val. gimė ir pirmasis šių metų tauragiškis. Kaip redakcija jau sužinojo, tai Jovitos ir Justo pirmagimis. Berniukas daugiau nei kilogramu lenkė pirmąjį metų kūdikį ir svėrė 4310 g. Pokalbis su pirmojo tauragiškio mama – penktadieniniame „Tauragės kurjerio“ laikraštyje.

Dalintis:

About Author

Daiva Žebelienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Palikite komentarą