fbpx

Išpuoselėtas Tauragės stadionas Lietuvai nereikalingas

Dalintis:

Jei Tauragės sporto centras ras rangovą, dar šiemet Vytauto stadione turėtų būti įrengta vejos laistymo sistema. Jai iš savivaldybės biudžeto planuojama atseikėti 32 000 eurų. Prieš dešimt metų atidarytas renovuotas Vytauto stadionas iki šiol laikomas vienu iš trijų geriausių visoje Lietuvoje, bet oficialios Lietuvos komandų rungtynės jame nevyksta. Sporto centro direktorius mano, kad Lietuvos futbolo federacijos atstovai „laiko pyktį“.

Po savaitės baigiasi Tauragės sporto centro skelbtas viešųjų pirkimų konkursas Vytauto stadiono futbolo aikštės vejos laistymo sistemos įrengimo darbams atlikti. Numatyta darbų suma – 32 000 Eur. Pasak Sporto centro direktoriaus Gedimino Sakalausko, pinigų turi užtekti. Ne tik specialistai, bet ir jis pats įvertino darbų apimtį bei kainą.

– Esu su tuo susidūręs, domiuosi, kiek kainuoja medžiagos, kiek kainuoja įrengimas ir šios sumos turi pakakti. Numatyta, kad laimėjusi įmonė darbus turi atlikti per 45 dienas, tai, mano skaičiavimu, jei neužšals, juos padaryti galima ir per keletą savaičių. Kita vertus, kokios čia pas mus tos žiemos, – svarstė G.Sakalauskas.

Problemos su stadiono veja prasidėjo prieš dešimtmetį. Rekonstravus stadioną, pirminę žolę supūdė dar neatvežtą, vėliau užsėta žolė iššalo. Dabar stadiono veja puikiai prižiūrėta ir atsigavusi, bet išlaikyti ją tokią per vasarą reikia milžiniškų pastangų.

– Užsėjome ypač aukštos kokybės žolę, ji dygdama susipina lyg į tinklą: aeruojame, tręšiame, pjauname ir, žinoma, laistome patys, rankomis. Laistymo sistemos nebuvo visiškai nuo 2011 metų. Kai buvo rekonstruojamas stadionas, laistymo sistema buvo suplanuota, bet tuometinė valdžia jos atsisakė. Dešimt metų vargome. Turėjome susipirkę tokias šlangas, turėjome siurblį, sunkus darbas buvo. Reikėdavo laistyti vakarais, po darbo, net naktimis. Esu ir pats laistęs ne tik kolegos, tikiuosi, kad įrengus sistemą, visos problemos išsispręs, – sakė Sporto centro vadovas.

Paklaustas, ar išpuoselėtame stadione vyksta futbolo varžybos, G.Sakalauskas nevyniojo žodžių į vatą – Tauragės stadionas vienas geriausių Lietuvoje, bet Lietuvos futbolo federacija (LFF) jokių oficialių varžybų jame nerengia.

– Lietuvos futbolo federacija apeina mūsų stadioną. Jei vyktų federacijos varžybos, galėtume ir užsidirbti. Aš pats ne kartą kreipiausi raštu į federaciją prašydamas organizuoti čia LFF taurės varžybas, tikėjausi, kad šiemet situacija pasikeis, bet jos spalio 23-ąją vyks Šiauliuose, o ne pas mus, – sakė pašnekovas ir užtikrino, kad Vytauto stadionas atitinka visus FIFA reikalavimus, jame gali žaisti bet kokios komandos.

Vytauto stadiono tribūnose telpa 2900 žiūrovų, bet per dešimtmetį užpildytų tribūnų taip ir nebuvo. Daugiausia žmonių į stadioną atėjo 2011 metais pažiūrėti iškart po atidarymo vykusių varžybų. Tuomet tribūnose buvo 1500 svečių.

– Stadionas ne tuščias. Jame treniruojasi Sporto centro vaikų grupės, žaidžia veteranai, Lietuvos moterų futbolo asociacijos pirmoje lygoje žaidžiančios merginos taip pat treniruojasi ir žaidžia šiame stadione, – užtikrino G.Sakalauskas.

Pasak Sporto centro direktoriaus, pinigai vejos laistymo įrangai bus skirti iš savivaldybės biudžeto. 15 000 Eur Sporto centras jau gavo, tikisi sulaukti ir trūkstamos sumos.

„Tauragės kurjeris“ susisiekė su LFF oficialiai nurodytu telefonu. Paprašius pasikalbėti su LFF prezidentu Tomu Danilevičiumi, buvo duotas atstovės spaudai Agnės Rudytės telefonas, bet prisiskambinti jai nepavyko.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą