Izoliacijai numatė „Bastilijos“ viešbutį – paruošti 3 kambariai

Dalintis:

Tauragės savivaldybė skubiai praneša – jei grįžote iš užsienio ir neturite galimybių izoliuotis savo namuose, jums bus suteiktos saviizoliacijos patalpos. Taip pat bus pasirūpinta aprūpinimu maistu ir kitomis būtiniausiomis priemonėmis.

Kaip praneša Tauragės rajono savivaldybės administracija, izoliacijos apgyvendinimo koordinatoriumi paskirtas Tadas Pauparis (tel. 8 655 48 271), socialinės pagalbos koordinatore – Irina Butvilienė (tel. 8 640 54 474).

Izoliacijos koordinatorius T.Pauparis šįryt „Tauragės kurjeriui“ patvirtino, kad žmonių, grįžusių iš užsienio ir neturinčių galimybės izoliuotis namuose, izoliacija bus vykdoma „Bastilijos“ sporto komplekso viešbutyje.

– Šiuo metu viešbutyje dar yra gyventojų, jie – daugiausia užsieniečiai, dirbantys Tauragės įmonėse, tačiau jų iškeldinimo klausimas šiuo metu sprendžiamas, – sakė T.Pauparis.

Iki šiol, pasak koordinatoriaus, į savivaldybę kreipėsi du žmonės, kurie pageidauja izoliuotis, bet neturi kur. Paklaustas, iš kokių šalių jie grįžo, T.Pauparis patikino, kad tikrai ne iš Italijos.

– Vienas iš Vokietijos, kitas dabar neprisimenu iš kur, bet tikrai ne iš Italijos, – atskleidė T.Pauparis.

Kaip informavo „Bastilijos“ vadybininkas Mindaugas Ivanauskas, šiuo metu parvykėlių izoliacijai ruošiamas pirmas viešbučio aukštas. Tačiau jame – tik 3 viešbučio kambariai. Vadinasi, izoliuoti galima tik 3 žmones.

– Man pranešė, kad jau rytoj, pirmadienį, bus apgyvendintas vienas žmogus, – informavo M.Ivanauskas.

Tačiau, M.Ivanausko nuomone, savivaldybės administracijos sprendimas izoliuoti žmones „Bastilijoje“ nėra geras. Paklaustas, kodėl, kalbėjo atvirai – todėl, kad kituose viešbučio aukštuose gyvena apie 20 užsieniečių. Jie juda, vaikšto aukštyn žemyn, o tai blogai. Visiškos izoliacijos nebus.

Be to, savivaldybės įpareigotos paruošti patalpas, kuriose būtų galima laikinai izoliuoti infekuotus žmones, jei tokių atsirastų labai daug. T.Pauparis nežino, kur tokios patalpos būtų, tačiau patvirtino, kad tariamasi su viešbučiais. Meras Dovydas Kaminskas informavo, kad tai galėtų būti ir Tauragės profesinio rengimo centro bendrabutis.

Dalintis:

About Author

Ramunė Ramanauskienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ redaktorė.

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą