Jau ruošiasi kalėdinių eglučių prekybai

Dalintis:

Šiemet, kaip ir pernai, kirstinėmis eglutėmis ir jų šakomis miškininkai prekiaus Tauragės medelyne. Tradiciškai vieną dieną, gruodžio 16-ąją, vyks akcija „Parsinešk Kalėdas į savo namus“, kurios metu eglių šakas miškininkai dalins nemokamai.

Gyventojai, norintys įsigyti eglišakių ir eglučių, nukirstų Tauragės miškuose, turės važiuoti į Tauragės medelyną. Dėl pandemijos kalėdiniais medeliais pernai buvo prekiaujama tik vienoje vietoje – medelyne, ankstesniaisiais metais jų būdavo galima įsigyti Pužiškės girininkijoje, Žalgirių mikrorajone prie prekybos centro, nemokamai eglišakes miškininkai dalydavo Pilies aikštėje. Prekybą kalėdinėmis eglutėmis šiemet miškininkai planuoja pradėti gruodžio pradžioje.

– Prekiausime medelyne, tik vienoje vietoje, kaip ir pernai. Ten ir eglišakes akcijos metu nemokamai dalinsime gruodžio 16 dieną. Medelynas nuošalesnėje vietoje, ten tinkama vieta laikytis saugumo reikalavimų, vietos daug, atstumas didesnis, nebus susigrūdimų, – mano valstybinių miškų urėdijos Tauragės regioninio padalinio vadovas Edvardas Bielskis. – Prekybą eglutėmis planuojame pradėti pirmąją gruodžio savaitę.

Valstybinių miškų urėdija prieš kelias dienas patvirtino eglučių kainas. Jos nepakito, išliko tokios pat, kaip ir ankstesniaisiais metais. Kalėdiniai medeliai iš miško iki 1 m aukščio kainuos 2 Eur, iki 1,5 m – 3 Eur, iki 2 m – 8 Eur, iki 3 m – 13 Eur, iki 4 m – 17 Eur, daugiau nei 4 m – 36 Eur.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą