fbpx

Jei prireikė nuvežimo paslaugų – padės Neįgaliųjų draugija

Dalintis:

Esant sunkiai dabartinei situacijai, bendradarbiaudami su Tauragės rajono savivaldybe, Socialinių paslaugų centru ir kitomis neįgaliųjų organizacijomis, stengiamės sudaryti palankias sąlygas neįgaliųjų, labiausiai iš kaimiškųjų seniūnijų, kadangi autobusai nekursuoja, atvykimui į gydymo įstaigas, vykstant į įvairias valstybines institucijas, apsipirkti.

Tauragės rajono neįgaliuosius, kuriems nustatytas 55 proc. ir mažesnis darbingumo lygis arba specialieji poreikiai, neįgalius vaikus bei neįgaliuosius, kurie sunkiai juda ar juda neįgaliojo vežimėliu, lydinčius asmenis, neturinčius galimybės pasinaudoti visuomeniniu transportu, vežame į įvairias valstybines institucijas, gydymo, reabilitacijos ar sanatorinio gydymo įstaigas visoje Lietuvos teritorijoje. Tauragės rajono teritorijoje visiems neįgaliesiems, kuriems nustatytas iki 55 proc. ir mažesnis darbingumo lygis, transporto paslaugas teikiame nemokamai. Vykstant už rajono ribų, paslaugos gavėjas turės mokėti po 20 centų už nuvažiuotą kilometrą, įskaitant nuvykimą ir grįžimą (nepriklausomai nuo to, ar paslaugų gavėjas grįžta). Pagal atskirą asmens arba organizacijos prašymą transporto paslaugos ir už rajono ribų galės būti teikiamos nemokamai.

Individualias ir grupines transporto paslaugas teikiame organizacijos, seniūnijos, neįgalaus asmens, jo globėjo arba savivaldybės prašymu iš anksto suderinus su Neįgaliųjų draugija, bet ne vėliau kaip likus vienai dienai iki paslaugos teikimo datos, išskyrus atvejus, kai vežami asmenys pagal iš anksto sudarytą maršrutą, nuolat vykstančius į užsiėmimus, mokymus.

Esant galimybei, laikydamiesi visų saugumo reikalavimų, nuo vasario pradžios planuojame po truputį pradėti ir būrelių veiklą.

Jei prireikė nuvežimo paslaugų, kreipkitės į Neįgaliųjų draugijos Tauragės skyrių tel. 8 652 83 987 arba galite užeiti į skyriaus biurą Gedimino g. 6-41, Tauragėje, nuo 9 iki 14 val. darbo dienomis.

Neįgaliųjų draugijos Tauragės skyrius

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą