Ar viešuosius darbus darbininkas dirbo seniūnaičio kieme?

Dalintis:

Į „Tauragės kurjerio“ redakciją paskambinęs lomiškis piktinosi: vyro teigimu, Lomių kaimo seniūnaitis seniūnijos darbininką parsivedė savo daržui tvarkyti. Tačiau seniūnaitis patikino, kad už pašalpą atidirbantis kaimo gyventojas savo pareigą jau buvo atlikęs ir tik užsuko jam padėti.

– Pas Lomių seniūnaitį seniūnijos darbininkas vagas daro. O dabar dar darbo valandos tebėra. Ar taip galima? – stebėjosi redakcijai paskambinęs vyras, atskleisdamas ir darbininko pavardę.

Susisiekus su Mažonų seniūnu Jonu Samoška, šis į žurnalistės klausimus atsakyti iškart negalėjo, mat norėjo pasitikslinti informaciją. Vėliau perskambinęs patikino, kad akylaus lomiškio pastebėtas seniūnaičio darže dirbantis vyras nėra seniūnijos darbuotojas.

– Tas vyras per mėnesį už gaunamą pašalpą turi atidirbti 40 valandų. Kiek man žinoma ta situacija, jis nunešė seniūnaičiui atiduoti įrankius po darbų, – sakė J.Samoška.

Seniūnaitis Algimantas Ramanauskas pripažino, kad vyras pas jį dirbo. Tačiau suskubo paaiškinti, kad žmogus dirbo jau atidirbęs seniūnijai.

– Tas žmogus atidirbinėja už pašalpą ir jis pasirinko dirbti po dvi valandas per dieną. Jis man po darbų atnešė įrankius ir tada apie 15 minučių padėjo vagas daryti – noriu daržiuką pasisodinti. Yra žmonių, kurie viską mato, galvoja, seniūnaitis pasinaudojo padėtimi, – sakė A.Ramanauskas. – Lomiuose turim tik seniūnijos traktoriuką žolei pjauti. O kitką patys su savo įrankiais darome. Man negaila, duodu.

Pašnekovas taip pat suskubo pasiguosti, kad darbininkų kaime labai trūksta, mat vienas žmogus visų kampų apeiti nepajėgia. Jau vien uždarytos mokyklos teritorija – kone hektaras, kurį kaimo gyventojai tvarko susirinkę į talką.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą