Gaurė triukšmingai paminėjo bendruomenės jubiliejų

Dalintis:

Tris dienas į jubiliejinę, 25-ąją, bendruomenės šventę vietos gyventojus ir svečius sukvietę gauriškiai linkėjo bendruomenei sulaukti dar ne vieno jubiliejaus ir toliau gražinti gimtąjį miestelį.

Nors didžiosios pramogos Gaurėje buvo suplanuotos šeštadienį, prapliupęs lietus neramino organizatorius ir specialiai į šventę iš kitų miestų atvykusius buvusius gauriškius.

– Laukiame fejerverkų, bet jei nenustos lyti, apsisuksime ir važiuosime namo, – dar gerokai prieš vidurdienį sakė prie vaikiškų batutų sutikta pora iš Šilutės.

Apie miestelio šventę jie sužinojo iš pažįstamų ir nusprendė dieną praleisti vaizdingose Tauragės ir Gaurės apylinkėse.

– Buvome nuvažiavę prie tvenkinio, pasiklausinėjome, kaip sekasi žvejams, nusipirkome uogų iš vietinių ūkininkų, o dabar atvažiavome į centrą papramogauti su vaikais. Jiems ir lietus nebaisus, – juokėsi Gaurės svečiai.

Gausiai į jubiliejinę šventę susirinkę gauriškiai džiaugėsi, kad jiems švęsti nesutrukdė ir lietus. Violetos Karaliūnaitės nuotrauka

Prieš pat oficialią šventės atidarymo ceremoniją nušvitusi saulė pradžiugino miestelio gyventojus. Šventę pradėjusios vietos moterys padovanojo linijinių šokių pasirodymą. Nors netrūko sveikinimo kalbų ir dovanų bendruomenei, labiausiai susirinkusieji laukė specialios loterijos, kurios laimėtojui atiteko daugiau nei 500 eurų piniginis prizas.

– Retai kada visi susirenkame, pasikalbame. Bendruomenės šventė – puiki proga ne tik džiaugsmais, bet ir rūpesčiais pasidalinti. Sulaukėme nemažai svečių, gal jie atkreips dėmesį į mūsų „gargarą“ pačioje širdyje. Būtų gerai, kad jį nugriautų, – apie senus Gaurės kultūros namus kalbėjo gauriškė Lina.

Gausiai į jubiliejinę šventę susirinkę gauriškiai džiaugėsi, kad jiems švęsti nesutrukdė ir lietus. Violetos Karaliūnaitės nuotrauka

Paklausta, kokios didžiausios vietos žmonių problemos, moteris gyrė ir seniūną, ir bendruomenės pirmininką.

– Per tiek metų išmokome suremti pečius, jei bėda. Tik svarbu netylėti. Gauriškiai – draugiški žmonės, bet gal kiek uždari, retai kada pasiguodžia. Reikia eiti ir klausti, ar viskas gerai. Didelių bėdų neturim, – tikino šventės dalyvė.

Vakarą vainikavo muzikinė programa. Daugiausia dėmesio sulaukė svečiai iš Nemakščių – „Nemakščių vyrai“.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą