fbpx

Gera žinia: Kęsčiuose gatvės asfaltavimas beveik baigtas

Dalintis:

Gatvių asfaltavimas kaimiškose vietovėse gyventojams neįprastas ir džiugus procesas. Daugeliu atvejų, labai ilgai lauktas. Kęsčių gyventojai jau važiuoja nauja asfalto danga.

Kęsčių kaimo bendruomenės „Elbenta“ pirmininkė Lina Baziliauskienė „Tauragės kurjeriui“ atviravo, kad gyventojai gatvės asfaltavimo metu buvo labai džiugiai nusiteikę ir vieningi.

– Darbai dar nebaigti, rytoj turėtų sutvarkyti įvažiavimus į kiemus. Kadangi toks laikas, kai susitikinėti nerekomenduojama, tai su bendruomene susirašinėju žinutėmis. Jau visiems pranešiau, kad atlaisvintų savo įvažiavimus nuo automobilių. Ir asfaltuojant, kai buvo prašoma nevažiuoti sunkiąja technika, visi labai vieningai išvarė savo ūkinę techniką, apsirūpinę iš anksto pašarais, – dėstė L.Baziliauskienė.

Bendruomenės pirmininkė atvira, duobėtas kelias ne tik buvo išvarginęs Kęsčių gyventojus, bet ir ne vienam teko keisti automobilį.

Skelbiama, kad beveik kilometro ilgio Elbento gatvės asfaltavimo darbai atsiėjo 234 tūkst. eurų. Darbus vykdė UAB „Dotana“.

Remigijaus Šiaudvyčio nuotrauka

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Palikite komentarą