Kalėdų eglė ir eglučių alėja suspindo Skaudvilės mieste

Dalintis:

Šį vakarą Skaudvilėje įžiebta ne tik pagrindinė miesto Kalėdų eglė, bet ir eglučių alėja, kurią puošė įstaigos, įmonės, bendruomenės ir šeimos. Šventiniame renginyje koncertavo meno kolektyvai, vaišintasi arbata ir meduoliais, dangų skrodė fejerverkai.

Šiais metais Skaudvilės Kalėdų eglė papuošta kitoje vietoje – arčiau Skaudvilės ugdymo ir vaiko gerovės centro, šalia jos nusidriekė eglučių alėja. Miestui eglę padovanojo skaudviliškiai Angelė ir Vytautas Ševeliai. Pasak Skaudvilės seniūnijos seniūno Gedimino Dinapo, ji nepaprastai graži – jam žmonės sakė, kad tokios gražuolės nė puošti nereikia.

– Eglutei nupirkome kelias naujas girliandas – po truputį keičiame senąsias, o žaisliukai-burbulai – iš senų laikų, daugiau jokių papuošimų neturime. Svajojame įsigyti naujų puošmenų, ar kad žaisliukai būtų vienos spalvos. Antrus metus bendruomenės, įstaigos ir įmonės puošia eglutes, šiemet alėjoje jų yra 23, – pasakojo seniūnas. – Šventei šiek tiek paramos bendruomenė gavo iš Tauragės savivaldybės, už tas lėšas įsigijome eglutes alėjai ir fejerverkų. Samdėme bokštelį, kraną, su pirkiniais išleidome mažiau nei 1500 Eur. Stengiamės kuo taupiau. Skaudvilės kultūros namų stiprus kolektyvas renginį organizuoja, taip bendromis jėgomis ir kuriame šventę.

Eglutės įžiebimas Skaudvilėje. Reginos Genienės nuotrauka

Nors ketvirtadienio vakare oras buvo žvarbus ir šaltis suaugusiems bei vaikams raudonai spalvino nosį ir skruostus, į Kalėdų eglės įžiebimo šventę susirinko didelė minia žmonių. Koncertavo Skaudvilės kultūros namų vaikų ir jaunimo folkloro ansamblis „Inkstiliuks“, Skaudvilės krašto choras, pasirodė mėgėjų teatro aktoriai. Renginį vedė Skaudvilės kultūros namų renginių organizatorė Rasa Bartkuvienė, įkūnijusi ponią Žiemą. Personažai iš vaikiškų filmukų šventės svečius vaišino pačių iškeptais meduoliais ir karšta arbata, o Meduolis vis lakstė bijodamas, kad jo niekas nesuvalgytų.

Eglutės įžiebimas Skaudvilėje. Reginos Genienės nuotrauka

Susirinkusius sveikino Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas, Skaudvilės seniūnijos seniūnas Gediminas Dinapas. Koncertuodami „Trys draugai“ ragino minią šokti, kad ramiai stovėdami nesušaltų. Linksmoms dainelėms skambant lingavo tėveliai ir seneliai, o smagiausiai šokinėjo vaikučiai. Kalėdų senelis teigė atskubėjęs iš Laplandijos, o kad Skaudvilėje nebūtų tamsu – įžiebė Kalėdų eglę, vaikams dovanojo saldainių. Suspindus eglučių alėjai, dangų skrodžiant fejerverkams, džiaugsmingai suklego minia.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą