Kelio duobės išsekino gyventojų kantrybę

Dalintis:

Žvyrkeliu į darbus ir iš darbų į namus dardantys Šakviečio gyventojai stinga kantrybės – vėl skundžiasi prasta kelio Mažonai–Šakvietis būkle. Padėtis esą nebepakenčiama: duobių tiek, kad važiuojant tokiu keliu genda mašinos, o žvyrkelį lyginančius greiderius retai jame pamatysi.

– Ypač palijus duobės išsimuša. Po karo keliai buvo geresni. Tas kelias valstybinės reikšmės, priklauso įmonei „Kelių priežiūra“, ne seniūnijai. Ne aš viena tuo keliu važiuoju, daug žmonių vyksta į darbus, vaikus veža į mokyklas. Visi tik padejuoja, gal niekur ir nesikreipia. Bandžiau susisiekti su Seimo nare tauragiške Aušrine Norkiene ir jos padėjėja, bet nepavyko, – sakė Vanda G. ir kvietė atvažiuoti išbandyti, ką reiškia važiuoti tokiu duobėtu keliu.

„Visus valstybinės reikšmės kelius prižiūrime vadovaudamiesi nustatytais normatyvais. Minėtas kelias profiliuotas (greideriuotas, – red.) lapkričio 17 dieną. Pastaruoju metu vyravusios oro sąlygos buvo nepalankios: dėl intensyvaus kritulių kiekio „išsimušė“ gilesnės duobės, tada užšalo ir sąlygos nėra tinkamos profiliuoti – gadinama ir danga, ir technika. Dedame pastangas užtikrinti kiek įmanoma komfortiškesnes eismo dalyvių keliones, kiek tą galima padaryti šiame kelyje. Sutinkame, kad važiuoti žvyrkeliu nėra taip pat patogu, kaip asfaltuotu keliu“, – „Tauragės kurjeriui“ atsakė AB „Kelių priežiūra“ Komunikacijos skyriaus vadovė Giedrė Čekavičienė.

Anot „kelių priežiūros“ atstovės, įmonė neturi informacijos iš Lietuvos automobilių kelių direkcijos, kad šį kelią būtų planuojama asfaltuoti.

Mažonų seniūnijos gyventojai skundėsi ir kitais duobėtais kaimo keliais. Pavyzdžiui, keliu link Karapolio kaimo (pasukus nuo kelio Mažonai–Šakvietis). Tačiau, pasak šios seniūnijos gyventojų, keliai, kurie priklauso seniūnijai, bent jau kartkartėmis nugreideriuojami.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą