Kibo į darbus nelaukdami statybininkų brigados

Dalintis:

Lauksargių globos namams laimėjus prekybos tinklo „Maxima“ skelbtą projektų konkursą „Mes – bendruomenė“, pasivaikščiojimo takų sistemos įrengimas jau prasidėjo. Projektą „Draugystės kiemas“ įgyvendinti pradėta nuo tvenkinio tvarkymo ir takelių klojimo.

Lauksargių globos namų kieme jau matyti nauji takai, nuo jų nukasta velėna. Prie vieno būsimųjų takelių darbuojasi ir pati projekto autorė Edita Gaižauskienė, formoje skirstydama cementą ir formuodama dailias plyteles.

Globos namų direktorė Jovita Černeckienė pasakojo, kad planuojama įrengti per 200 m ilgio takelių sistemą.

– Mūsų teritorija nemaža, tad norėjome ją kaip nors sutvarkyti. Nuolat galvojame, kaip paįvairinti senjorų kasdienybę, užimtumą, kad jų gyvenimas būtų prasmingas ir įdomus. Norime, kad čia būtų gražu ir smagu, kad laisvalaikis būtų patogus, kad būtų galima sveikatinti. Be to, bendraujame su visa Lauksargių bendruomene. Pas mus į kiemą pasisupti atbėga vaikai, ateina pasivaikščioti ar pavėsyje prisėsti vietiniai senjorai. Tad ir šie takeliai tarnaus ne tik mūsų gyventojams, bet visiems Lauksargiams, – pradėtais darbais džiaugėsi J.Černeckienė, apgailestaudama, kad karantinas pakeitė kasdienybę ir dėl senelių saugumo teko užrakinti vartus, kad pašaliniai nevaikštinėtų.

Prekybos tinklo „Maxima“ skelbto projekto konkurse Lauksargių globos namams skirta 6550 Eur. Iš jų planuojama ne tik nutiesti pasivaikščiojimo takelius, bet ir įrengti augalų labirintą, lauko šaškių lentą. Kol kas dar nenuspręsta, iš kokių augalų bus formuojamas labirintas, tačiau planuojama, kad tai bus visžalė augmenija.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą