Kodėl nebaigia asfaltuoti aikštelės?

Dalintis:

Pernai rudenį Gaurės seniūnija pasirašė statybos darbų rangos sutartį su UAB „Tauragės agrotechnika“ dėl automobilių stovėjimo aikštelės ir šaligatvių prie daugiabučio namo Eičiuose įrengimo darbų. Nors buvo sutarta, kad aikštelė atsiras iki Naujųjų metų, gyventojai skundžiasi, kad darbai neatlikti iki šiol.

Buvusios neasfaltuotos aikštelės įrengimas, kurio metu turi būti išardyti ir išvežti gatvės bortai, išardyti seni ir naujomis trinkelėmis iškloti šaligatviai, sutvarkyti lietaus nuotekų tinklai, sutvirtinta ir išasfaltuota automobilių stovėjimo aikštelė, kainavo 48 400 eurų. Pasak Eičių gyventojo, dalis darbų padaryta, bet nuo gruodžio jie sustojo ir aikštelė vis dar neasfaltuota.

– Turime vaikščioti skalda išpilta aikštele. Asfalto vis dar nėra, – piktinosi Eičių kaimo gyventojas.

Gaurės seniūnijos seniūnas Vidmantas Skirius penktadienį informavo, kad kaip tik išvakarėse vyko bendruomenės susirinkimas ir jame buvo paaiškinta situacija. Pasak seniūno, rangos darbai bus pratęsti netrukus.

– Taip, pripažįstu, darbai šiek tiek vėluoja. Konkursas buvo skelbtas rudenį, visų darbų iki užsąlant atlikti nepavyko. Konkurso laimėtojai UAB „Tauragės agrotechnika“ vykdo darbus. Įmonė neturi savo asfalto klotuvo. Kai tik bus galimybė, planuojame, kad per artimiausias savaites darbai bus užbaigti. Vietovėje yra daug molio, buvo klojama geotekstilė ir tinklas. Šį pavasarį buvo atvaryta technika darbams, pylė išlyginamąjį skaldos sluoksnį, bet pati danga dar banguojasi, gruntas nesusistovėjęs. Todėl ir nuspręsta palaukti, kad neliktų provėžų, nes asfaltas klojamas ne pusmečiui, o bent dešimčiai metų, – kalbėjo seniūnas.

Iki šiol Eičiuose prie Mokyklos gatvės 8-ojo namo suklotos naujos trinkelės prie laiptinių, sutvarkyta lietaus nuotekų sistema.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą