Kunigiškių šventė – lyg didmiesčio gimtadienis

Dalintis:

Vasaros savaitgaliais tauragiškiai tikrai turi veiklos. Jei ne koncertas ar paroda, tai draugėn sukviečia kraštiečių šventės. Svečių šeštadienį sulaukė Kunigiškiai.

Nuo ankstyvo ryto ūžė kraštiečius į kasmetinę šventę sukvietę Kunigiškiai. Iš sostinės pas gimines atvykę Linas ir Alma Vilnoniai tikino, kad kaimo šventė prilygo Tauragės gimtadieniui.

– Veiklos turėjo visi: žvejai, kulinarės, ypač daug dėmesio skirta vaikams, o apie vakarinį koncertą net nekalbu. Ne kiekvienas miestas gali sau leisti į šventę pasikviesti tris grupes. O kur dar vietos atlikėjų pasirodymai. Labai gražu. Džiaugiamės, kad čia tokia stipri ir veikli bendruomenė, – aikčiojo svečiai.

Susirinkusiuosius sveikino ir baikeriai, ir rajono vadovai. Beje, Gaurės seniūnas Vidmantas Skirius sveikindamas kunigiškiečius įgėlė politiniams oponentams.

– Dovanoju kamuolį, kol kas žalią, nes greitai jau reikės dovanoti vaivorykštės spalvų, – sakė seniūnijos galva.

Violetos Karaliūnaitės nuotrauka

Rajono meras bendruomenei dovanojo vėliavą, tarybos narė Rita Grigalienė – pintinę vaisių.

Didžiausios linksmybės įsisiūbavo sutemus, kai šventinėje scenoje pasirodė populiarios lietuviškos grupės ir atlikėjai.

Violetos Karaliūnaitės nuotrauka

– Kunigiškius prisimenu dar iš jaunystės. Čia visada vykdavo labai geri šokiai. Atvažiuodavome ir iš Tauragės. O dabar atvažiuojame su šeima. Čia linksma. Labiausiai laukėme „Žemaitukų“ pasirodymo. Tikrai labai gražias šventes bendruomenė organizuoja, – sakė Vidmantas iš Tauragės.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą