Mažonų seniūnija prašo neniokoti poilsiavietės

Dalintis:

Mažonų seniūnija ragina atvykstančius į atnaujintą Balskų poilsiavietę elgtis kultūringai. Tam yra pagrindo, mat užtvaro spyną tenka dažnai keisti, o stalai ir persirengimo kabinos vis nukenčia nuo liepsnų.

Balskų poilsiavietę prižiūrinti Mažonų seniūnija pasidalijo atnaujintos ir nušienautos poilsiavietės nuotraukomis. Seniūnija prašo poilsiautojų palikti švarią ir tvarkingą aplinką kitiems.

– Ne vieni metai, kai stalai su suolais sudeginami. Šiukšlių kalnai. Gali labai gražiai sutvarkyti, bet vėl randi tą patį. Sarmata, – kalbėjo seniūno pavaduotoja Rita Misiūnienė.

Poilsiavietė Balskuose. Mažonų seniūnijos nuotrauka

Seniūnijos komunalinio ūkio inžinierius Romualdas Šimkūnas patikslino, kad poilsiavietėje pastatyti 6 nauji stalų ir suoliukų komplektai. Du jų pastatyti šiemet. Taip pat įrengtos dvi naujutėlaitės persirengimo kabinos. Nepaisant atnaujinimų, vien šiemet jau du kartus nulaužta užtvaro spyna – žmonės nori automobiliais privažiuoti prie pat vandens. R.Šimkūnas įsitikinęs – pro Balskus aplinkosaugininkai turėtų pravažiuoti dažniau ir stebėti, kad nebūtų privažiuojama per arti vandens telkinio.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą