Nors mokėjo, tačiau šiukšles pats naikino

Dalintis:

Sungailiškių kaime gyvenantis Juozas Kazlauskas sako sąžiningai mokantis už atliekų išvežimo paslaugą, nors neturi nė vieno konteinerio, o iš jo kiemo nebuvo išvežta nė viena šiukšlelė. Keblią situaciją vyrui pavyko išspręsti tik praėjus keleriems metams po rinkliavos už atliekų išvežimą įvedimo.

Juozas Kazlauskas (66 m.) pasakojo nesuprantantis, kodėl jam konteinerių neatvežė prieš šešerius metus, kai visiems masiškai į namus juos vežė įsigaliojus naujai atliekų surinkimo tvarkai. Pasak vyro, kiekvienais metais jis Tauragės regiono atliekų tvarkymo centre prašė konteinerių, tačiau niekam jo problema nebuvo įdomi – svarbiausia, kad už paslaugą būtų sumokėta.

– Neatvežė man konteinerių, o mano kaimynams atvežė. Aš neturiu su kuo jų parsivežti, man reikia samdyti mašiną, o tai per brangu. Kodėl mane išskyrė? Moku už orą, per metus 44 Eur už paslaugą, kurios negaunu, sumoku. Bet jeigu nesumokėsi, tai tuojau antstoliams perduos, – kalbėjo Sungailiškių kaimo Klevų gatvės gyventojas. – Kasmet gražiai prašiau atliekų tvarkymo centre atvežti konteinerius, tačiau man atsakydavo, kad pats privalau tuo pasirūpinti. Sesuo man sako: tik nesijaudink, nieko nesakyk, susimokėk ir viskas.

Žiemą J.Kazlauskas gyvena mieste, likusį laikotarpį – Sungailiškių kaime. Vyras pasakojo, kaip naikindavo šiukšles: degias sudegindavo, atvykusios pasisvečiuoti sesers iš Taurų kaimo prašydavo maišelį stiklo parsivežti į namus ir įmesti į savo konteinerį.

Tauragės regiono atliekų tvarkymo centro Atliekų tvarkymo skyriaus vadovė Vilmantė Krištopaitienė, iš „Tauragės kurjerio“ sužinojusi apie problemą, susisiekė su Sungailiškių gyventoju. Skyriaus vadovė pasirūpins, kad konteineriai J.Kazlauskui būtų nuvežti.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą