fbpx

Pavasaris pradėtas kaimo kelių tvarkymu

Dalintis:

Kelių asfaltavimas kasmet Tauragės rajono gyventojams yra vienas aktualiausių klausimų, nes kiekvienas nori į namus, į darbą ar parduotuvę nuvažiuoti patogiai ir negadindamas žvyrkelių duobėse savo automobilio. Šiemet pradėti asfaltavimo darbai kelyje Sartininkai–Draudeniai ir Skaudvilė–Gervėčiai.

Tauragės rajono savivaldybė informuoja, kad valstybinės reikšmės rajoninio kelio Sartininkai–Draudeniai ruože, kurio ilgis siekia 3,963 km, pradėti kapitalinio remonto darbai. Šiuos darbus inicijavo Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD), informuojanti, kad asfaltuojami žvyrkeliai Lazdijų, Švenčionių, Plungės ir Kėdainių rajonuose.

Naujiena, kad asfaltuojamas kaimo kelias feisbuke pasidžiaugė kaimo bendruomenė „Sartupietis“: „Puiki žinia mums visiems – vaikams vykstantiems į Žygaičių gimnaziją, tėveliams, vežantiems mažylius į Žygaičių darželį, žmonėms, vykstantiems reikalų tvarkyti į Žygaičių seniūniją ir visiems važiuojantiems poilsio prie Draudenių ežero!“

Kelias Sartininkai–Draudeniai. Tauragės rajono savivaldybės nuotrauka

Tauragės rajono savivaldybė informuoja, kad kelio asfaltavimo darbus „Šilutės automobilių keliai“ atlikti planuoja iki gegužės 22 dienos.

Sunkiosios technikos sulaukė ir Skaudvilė–Gervėčiai kelias, kuriame pradėti kapitalinio remonto darbai. Ketinama išasfaltuoti ruožą nuo 2,353 iki 8,950 km ir 8,307 km esantį tiltą per Ančios upę. Pranešama, kad šiuo metu kelyje vyksta seno žvyro dangos nukasimo ir kelio pakėlimo, sankasų atnaujinimo, griovių kasimo ir kiti paruošiamieji darbai, po kurių planuojam kloti asfaltą. Šiame ruože darbus atlieka AB „Eurovia Lietuva“, o pabaiga numatyta lapkritį.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą