Sartininkai sukosi „Rudens suktinyje“

Dalintis:

Sekmadienį Sartininkų bendruomenė pasitiko dainomis ir šokiais. Po pandeminės pertraukos surengta šeštoji rudens šventė „Rudens suktinis“.

Nors šventė planuota kultūros namų salėje, nušvitus saulei gyventojai susirinko išpuoštame kiemelyje. Bendruomenės nariai aktyviai prisidėjo organizuodami rudens sueituves: puošė sceną, kūrė paveikslus iš rudens gėrybių, rinko grybus, atrideno moliūgų. Žmonės sakė pasiilgę bendrų vakaronių ir vienas kito.

– Esame nusiteikę labai švęsti. Tikiuosi, kad ne tik linguosime dainuojant svečiams, bet ir pašoksime, vaikai žais su animatoriais. Susirinko bendruomenės aktyvas ir esu jiems labai dėkinga. Liepą turėjome vieną šventę, į kurią susirinko labai daug žmonių. Po kelerių metų pertraukos visi norime šokti, dainuoti, pabūti kartu. Tikimės, kad karantino nebebus ir dar pasimatysime su gyventojais per advento popietę, kalėdinių renginių maratoną. Gera organizuoti šventes, kai matai, kad žmonių akys dega, – kalbėjo kultūros namų šeimininkė, renginių organizatorė Ilona Ivanauskienė.

Šventė Sartininkuose. Violetos Karaliūnaitės nuotrauka

Šventėje koncertavo Sartininkų kapela „Kamana“, svečiai iš Raseinių „Gėluvos gaida“, Eičių jaunimo muzikavimo studijos auklėtiniai.

– Mūsų krašte labai darbštūs žmonės. Be pagalbininkų nė iš vietos. Laima Paliokienė, Irena Aukštkalnienė, Danutė Petraitienė, Raimonda Miniotienė, Vida Žemgulienė, Giedrė Svarienė ir kitos moterys rūpinasi, kaip papuošti mūsų Sartininkus, kaip pradžiuginti bendruomenę, ir aktyviai dalyvauja kultūrinėje veikloje. Užtenka tik pasakyti, kad reikia pagalbos, jos pirmos atbėga, – juokėsi I.Ivanauskienė.

Šventė Sartininkuose. Violetos Karaliūnaitės nuotrauka

Pasak susirinkusiųjų, didieji rudens darbai dar tik įpusėjo, jau renkamos užaugintos daržovės, ruošiamasi šaltai ir ilgai žiemai.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą