Sartininkų daugiabučio gyventojai: valdžia tik stumia viską nuo savęs

Dalintis:

Sartininkuose esančio aštuonbučio namo gyventojai pasipiktinę – jų teigimu, susirinkimų Tauragės butų ūkis nerengė, o ir darbus stumia tik ant gyventojų galvų. „Tauragės kurjerio“ redakcijai paskambinęs Pieninės gatvėje esančio daugiabučio gyventojas tikina, kad žmonės patys susiremontavo laiptinę, o butų ūkis esą tik renka mokestį, už kurį nieko nenuveikia.

Šių metų „Tauragės kurjeryje“ Nr.3 publikavome straipsnį „Sartininkų aštuonbučio srutos ir toliau teršia aplinką“. Nuotrauką redakcijai atsiuntusi skaitytoja piktinosi, kad į griovį iš daugiabučio liejasi srutos, gatvėje tvyro smarvė. Aplinkos apsaugos departamento atstovė patikino, kad namo gyventojai jau ne kartą bausti už aplinkos teršimą. Tačiau Pieninės gatvėje esančio daugiabučio gyventojai po straipsnio susisiekę su redakcija tikina norintys gyventi tvarkingai. Tik pagalbos trūksta.

– Sako, kad mums siūlė, kad susirikimai buvo. Bet buvo tik vienas susirinkimas, kai su administratore supažindino. Siūlė rentinius? Pirmą kartą apie tai sužinojau iš jūsų straipsnio, valdžia viską nuo savęs stumia, – apmaudo neslėpė redakcijai paskambinęs Raimundas Dragūnas. – Laiptinės kapitalinį remontą pasidarėm patys. Įsidėjom duris patys. Mokam administravimo mokestį butų ūkiui, bet nieko iš to negaunam. Balkonai visi avarinės būklės, baisu vaikus į kiemą išleisti. Aš čia su šeima nuolat gyvenu ir nematau nė vieno girto.

Pašnekovas taip pat pasakojo, kad į namą gyventi įsikėlė dar viena daugiavaikė šeima. Esą visi tvarkingai gyvena ir nuotekų tvarkymas yra labai reikalinga paslauga. Prašymai padėti ir bent išsimokėtinai įrengti esą atsimuša kaip į sieną.

Sartininkiškio nusivylimą perdavėme Tauragės butų ūkio vadovui Egidijui Vaitiekui. Jis patikslino, kad įmonė namą administruoja nuo 2018-ųjų rugsėjo, o spalį vykusio gyventojų susirinkimo metu iš 8 butų dalyvavo tik dviejų butų atstovai.

– Surašytas statinio apžiūrų aktas, gyventojai paprašyti neleisti nuotekų į rūsio patalpas, kad būtų galima jas apžiūrėti. Po susirinkimo situacija šiek tiek pagerėjo – nuotekų lygis buvo nukritęs apie 0,5 metro, bet į rūsio vidų vis tiek įeiti nėjo (nuotekų buvo apie 1 m), – sakė E.Vaitiekus, patikslindamas, kad „Tauragės vandenų“ pasiūlyti dovanoti rentiniai – tik maža dalis, reikalinga tolimesniems darbams. – 2020 metų pradžioje pateiktas naujas ilgalaikis privalomųjų darbų planas iki 2022 metų – jam nepritarta. Gyventojai sukaupę privalomųjų remonto darbų lėšų 480 Eur, o skolingi 337 Eur.

E.Vaitiekus Sartininkų aštuonbučio gyventojams turi du patarimus – nustoti pilti nuotekas į rūsį ir galiausiai pradėti kaupti papildomas lėšas joms tvarkyti.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą