Skaudvilės bibliotekoje pristatyta poezijos knyga

Dalintis:

Lapkričio pabaigoje rašytoja Dalia Petkevičienė Skaudvilės miesto bibliotekoje pristatė naują poezijos knygą „Vėjas šakose“. Spaustuvės dažais kvepianti knyga tuojau pasieks knygynus ir džiugins eiliuotų posmų mėgėjus.

Vakaro metu poetė Dalia Petkevičienė Skaudvilės krašto žmonėms lyriškai atskleidė savo gyvenimo filosofiją, jiems dainavo ir grojo įstabaus, šilkinio balso atlikėja, Upynos kultūros namų darbuotoja Renata Gužauskienė. Charizmatiškoji Violeta Razminienė, įsikūnijusi į linksmos ir geraširdės laiškanešės vaidmenį, susirinkusiuosius pradžiugino įteikdama siuntinukus ir kaskart sukeldama nuoširdaus klegesio bangas.

– Tai puikus kūrybinis trio, kurį verta pamatyti ir išgirsti visiems, neabejingiems žodžio ir muzikos skambesiui, – teigė „Skaudvilės kraštas“ bendruomenės pirmininkas, savivaldybės tarybos narys Vidas Bičkus, jam pritarė seniūno pavaduotoja Dalia Milašienė. Kolegės sėkme džiaugėsi Skaudvilės kultūros namų literatų klubo „Laiko lašai“ nariai, kuriame poetė Dalia Petkevičienė pradėjo savo kūrybinį kelią. Poetę sveikino Skaudvilės kultūros namų režisierė Zita Jurevičienė ir kultūrinių renginių organizatorė Rasa Bartkuvienė bei vakaro svečiai.

Skaudvilės bibliotekos vedėja Modesta Mockienė ir bibliotekininkė Žydrė Macienė sukūrė malonią aplinką knygos pristatymui, vaišino kvapnia arbata. Arūnas Petkevičius pasirūpino, kad nepriekaištingai veiktų reikalinga aparatūra. Pasak bibliotekininkių, visi išsiskirstė kupini gerų emocijų, nešdami širdy gerumą, juk poezija – svajonė, meilė ir neapykanta, apmaudas ir ilgesys, juokas, sarkazmas ir verksmas. Visa tai posmų gerbėjai ras skaitydami naują, 180puslapių knygą „Vėjas šakose“. Tai – antroji rašytojos Dalios Petkevičienės parašyta knyga.

Žymos:
Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą