fbpx

Sodų gyventojams žiema bus šviesesnė

Dalintis:

Joniškės ir Bernotiškės sodus jau seniausiai galima vadinti kaimais ar gyvenvietėmis, mat daugybė žmonių juose išsistatė gyvenamuosius namus. Galiausiai susirūpinta ir gatvių apšvietimu.

Visoje šalyje pastebima tendencija, kad kolektyviniai sodai tampa gyvenvietėmis. Žmonės atvyksta čia ne tik vasaromis. Taupydami lėšas daugelis statosi savo sklypuose namus ir juose lieka visam laikui – tiek žiemą tiek vasarą. Tuomet tenka sukti galvą dėl maršrutinių autobusų, užtikrinti, kad šie į sodus važiuotų ne tik vasarą, bet ir žiemą, kai moksleiviai keliauja į mokyklas, o dirbantieji – į mieste esančias darbo vietas. Galiausiai keliamas klausimas ir dėl gatvių apšvietimo, kad tamsiuoju metų laiku būtų užtikrintas keliaujančių saugumas.

Tauragės rajono savivaldybė paskelbė, kad jau pasirašytos darbų sutartys dėl apšvietimo įrengimo Joniškės soduose esančioje Joniškės gatvėje. Jau anksčiau dalis gatvės – nuo Tilžės plento iki autobusų stotelės – buvo apšviesta. Tačiau išasfaltavus visą Joniškės gatvę apsispręsta, kad apšvietimas turi būti įrengtas iki asfaltuotos dalies galo.

Darbus atlikti patikėta Kaune registruotai bendrovei „Elektros automatika“. O sutartyje numatyta darbų vertė siekia 19 tūkst. 846 Eur. Tauragės rajono savivaldybės atstovų teigimu, projektavimo darbai jau pradėti, o viską atlikti numatyta dar iki lapkričio mėnesio.

Papildomą gatvių apšvietimą numatyta įrengti ir Juodpetrių kaime esančioje Sodininkų gatvėje. Apšvietimo įrengimas pagrindinėje Bernotiškės sodų gatvėje savivaldybei atsieis 24 tūkst. 347 Eur. Tik šiuose soduose darbus atlikti patikėta kitai įmonei – „Klaipėdos energetikai“.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą