„Tauragės“ krepšininkai iškopė į trečiąją vietą

Dalintis:

Baigėsi Regionų krepšinio lygos (RKL) finalinės šio sezono A diviziono varžybos. „Tauragės“ krepšininkai iškovojo III vietą, tai aukščiausias šios komandos pasiekimas jos istorijoje.

Finalo ketverto varžybos vyko Kėdainių sporto arenoje. Tauragės „Tauragė“ pusfinalyje žaidė su Vilniaus „Rivile“, o dėl trečiosios vietos kovėsi su Akmenės „Patriots“ krepšininkais.

– RKL A divizione visos 16 komandų turėjo po 30 susitikimų reguliariajame sezone. Ketvirtfinalyje iki trijų pergalių nugalėjome Plungės „Olimpą“ ir finalo ketverte sužaidėme dar dvejas varžybas, – kelią link prizinės vietos pasakojo „Tauragės“ vadovas Aivaras Skarbalius.

Anot A.Skarbaliaus, pasibaigus sezonui komanda pailsės, vasarą treniruosis, o rudenį startuos naujame čempionate. Šis sezonas buvo nelengvas, keletą kartų visai komandai teko izoliuotis dėl koronaviruso grėsmės.

– Beveik visi komandos nariai persirgo COVID-19, galų gale įsibėgėjom ir džiaugiamės. Trečioji vieta – irgi geras pasiekimas. Džiaugiamės tuo, ką turime, nors šiek tiek apmaudu, turėjome gerą formą ir pusfinalyje tik per plauką nepavyko patekti į finalą. Finale būtų daug maloniau žaisti, tačiau šiemet pasiektas geriausias rezultatas komandos istorijoje, – pasidžiaugė A.Skarbalius.

Užpernai „Tauragė“ rikiavosi septintoje vietoje. Pernai čempionatas buvo nutrauktas dėl pandemijos, Tauragei atstovaujanti komanda pagal iškovotas pergales turnyrinėje lentelėje tuomet pateko į VI vietą.

Pasak komandos vadovo, kitam sezonui trenerių štabas liks nepakitęs: pagrindinis komandos treneris – Šarūnas Zablockis, trenerio asistentas – Stefan Hendriks iš Olandijos. Jau sutarta su šio sezono komandos lyderiu šilališkiu Gvidu Galinausku. Komandos kapitonu liks Tadas Rapolavičius.

– Su visais kitais, kai susirinksime, tarsimės, derinsimės. Norime pagrindą išlaikyti. Žaidėjus pastebi ir kitos komandos, žinome, kad domisi ir iš aukštesniųjų lygų. Laukia derybos, – sakė pašnekovas.

Šiame sezone „Tauragėje“ žaidė keturi tauragiškiai: Tadas Rapolavičius, Tautvydas Stankus, Arnas Jonikas ir Stasys Buivydas. Nemažai žaidėjų buvo iš aplinkinių – Šilalės ir Šilutės rajonų.

***

Tauragei atstovaujančios komandos krepšininkų pasiekimais besidžiaugiančius sporto mėgėjus Tauragės sporto centras rytoj, šeštadienį, kviečia į moterų futbolo I lygos varžybas, kurios vyks Tauragės Vytauto stadione su žiūrovais. Varžybų pradžia – 14 valandą. Žais Tauragės SC-MKF ir Šiaulių „Gintra-SKS“.

Pasak Tauragės sporto centro vadovo Gedimino Sakalausko, stadione yra 2400 sėdimųjų vietų žiūrovams, todėl jos nebus sužymėtos, manoma, kad į varžybas ateis gal pusšimtis sirgalių, tad atėjusiųjų tik bus paprašyta laikytis 2 metrų atstumo. Žiūrovai bus registruojami – užrašoma pavardė, vardas, adresas ir telefono numeris, o šie duomenys saugomi 21 dieną.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą