Žemės ūkio ministras Šilalėje bus pasitiktas piketu

Dalintis:

Žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas yra išvykęs suplanuotų vizitų į Šilutės ir Šilalės rajonus. Skelbiama, kad Šilalėje ministro jau laukia piketuojantys ūkininkai.

Šilalės rajono savivaldybė savo Facebook paskyroje paskelbė, kad Šilalėje 14 val. lankysis žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas. Šilalės rajono ūkininkams išduotas leidimas piketui vizito metu. Skelbiama, kad aplink Šilalės rajono savivaldybės pastatą esančiomis gatvėmis gali būti intensyvus traktorių eismas, eismo ribojimai.

Pasak Šilalės rajono savivaldybės, piketas prasidės 50-ies traktorių kolona, judančia iš Dvaro gatvės į Rytinio Kelio gatvę. Iš ten kolona keliaus Pietinio Kelio gatve, Dariaus ir Girėno gatve, iki žiedo su J.Basanavičiaus gatve, iki M.Valančiaus gatvėje esančios automobilių stovėjimo aikštelės, kur traktoriai stovės iki piketo pabaigos.

Pranešama, jog dalis traktorių kolonos iš Dariaus ir Girėno gatvės įvažiuos į Žemaitės gatvę, po to į V.Kudirkos gatvę, tada į S.Gaudėšiaus g., kuria judės iki sankryžos su Dariaus ir Girėno gatve. Ten liks iki piketo pabaigos.

Piketo pabaigoje visi dalyviai rinksis į Dariaus ir Girėno skverą.

Šilutėje įsikišo policijos pareigūnai

Ministrui viešint Šilutėje taip pat susirinko ūkininkai. Tačiau čia neišvengta incidentų. Kaip skelbia naujienų portalas lrytas.lt, pareigūnai sulaikė kelis potencialius neteisėtos akcijos dalyvius. Pareigūnams sužinojus apie galimai organizuojamą neteisėtą akciją, buvo pasitelktos didesnės policijos pareigūnų pajėgos, kurios budėjo mieste ir jo prieigose.

Šią savaitę ūkininkai pradėjo protestais – pirmadienio popietę daugelyje kaimų, prie pagrindinių kelių liepsnojo vilties laužai. Skelbiama, kad Lietuvoje buvo deginama per 600 laužų, o šioje akcijoje dalyvavo apie 8 tūkst. žmonių. Tokiu būdu siekta atkreipti dėmesį į žemės ūkio srityje tvyrančias problemas, kurių viena – suartų daugiamečių pievų atkūrimas, taip pat akcizo mokesčio pakeitimai.

Protestus planuojama tęsti – sausio gale ūkininkai ketina savo technika keliauti į sostinę.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą