Žygaičiai sukvietė moliūgienės

Dalintis:

Žygaičių universalus daugiafunkcis centras jau sekmadienį buvo išpuoštas šviečiančiais moliūgais. Artėjant Helovynui, moliūgai papuoš ir gimnazijos, seniūnijos prieigas. Pirmą kartą čia vykdoma akcija „Nušvieskime moliūgais tamsų vakarą“.

Pasak Žygaičių UDC vadovės Vaivos Nairanauskienės, vietos gyventojai geranoriškai sutiko dalyvauti akcijoje, ūkininkai parūpino moliūgų, o gimnazijos mokytojai mokė visus juos skabtuoti, Livija Sudeikienė virė moliūgienę.

– Aš ir pati buvau pasisėjusi moliūgų, iš anksto planavau šį užsiėmimą, bet metai nebuvo geri, tik dešimt teužaugo ir tie, tokie plokštučiai. Ačiū ūkininkui Alvydui Merkeliui ir Šikšnių bendruomenės nariams Ligitai ir Raimondui Benėtams. Dar vasarą su Ligita susitikome prie ežero ir ji pasisiūlė padėti, jei tik ko reikės, – džiaugėsi V.Nairanauskienė ir kviečia visus žygaitiškius skobti moliūgus ir šią savaitę jais pasipuošti.

Žygaičių UDC nuotrauka

Centro vadovė pastebėjo, kad į renginius kasmet ateina vis mažiau žmonių, bet dėl to kalta tik pandeminė situacija.

– Žmonės saugosi, nenori užsikrėsti, bijo karantino. Tikimės, kad jo nebebus, esame suplanavę penkių dienų šiaudinių sodų pynimo pamokas visiems norintiems. Jei viskas gerai, lapkričio 8-ąją pradėsime, – artimiausiais planais pasidalijo V.Nairanauskienė.

Sekmadienį išskobta 20 moliūgų. Dar tiek pat jų šią savaitę skobs Žygaičių gimnazijos mokiniai

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą