fbpx

Kainų palyginimo portalas paskelbė, kur pigiausias automobilių kuras

Dalintis:

Degalinių švieslentėse mušami degalų kainų rekordai. Skirtumas tarp mažiausios ir didžiausios degalų kainų degalinėse plečiasi.

Kaip skelbia kainų palyginimo portalas Pricer.lt, naftos gavybos ribojimas, atsargų mažėjimas, naftos paklausos galimas padidėjimas dėl šaltos žiemos palaiko aukštas degalų kainas. Pagrindinis veiksnys, galintis apriboti kainų augimą naftos rinkoje, gali būti tik paklausos silpnėjimas reaguojant į kainų šuolį.

Kainų palyginimo portalo Pricer.lt duomenimis, lapkričio 15 d., A95 markės benzino aukščiausia kaina buvo „Circle K“ degalinėje – 1,529 euro už litrą. „Viados“ degalinėje jis kainavo 1,509, „Neste“ – 1,489, o štai „Jozitos“ degalinėje jis buvo pigiausias – 1,400 euro už litrą. Skirtumas tarp mažiausios ir didžiausios A95 benzino kainų – 12,9 centų litrui arba 9,2%.

Dyzelino kainos išsidėsčiusios panašiai. Pigiausias dyzelinas „Jozitos“ degalinėje – 1,250, o brangiausias degalinėje „Circle K“ – net 1,419 euro už litrą. Skirtumas tarp mažiausios ir didžiausios dyzelino kainų – 16,9 centų litrui arba 13,5%. Antroje vietoje – „Orlen Lietuva“ degalinės, kur litras dyzelino, Pricer.lt portalo duomenimis, kainuoja 1,34 euro.

Mažiausia automobilinių dujų kaina buvo „Jozita“ degalinėje – 0,72 euro, „Orlen Lietuva“ su 0,749 euro kaina užėmė antrą vietą, brangiausia – degalinėje „Viada“ – 0,789 euro. Skirtumas tarp mažiausios ir didžiausios automobilinių dujų kainų – 6,9 centai litrui arba 9,6 %.

 

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą