Kaip padalins 118 tūkstančių eurų?

Dalintis:

Lietuvos automobilių kelių direkcija Tauragės rajono savivaldybei skyrė papildomą finansavimą – 118 000 eurų. Kaip šis kapšas bus padalytas, svarstė savivaldybės komisija, į kurios darbą buvo įtraukti visų rajono seniūnijų, savivaldybės administracijos atstovai, kviestiniai tarybos nariai.

Šios komisijos siūlymus, kaip paskirstyti skirtas lėšas, rajono savivaldybės tarybos Ekonomikos ir kaimo reikalų komiteto posėdyje pristatė Statybos skyriaus vedėjas Aivaras Preikšaitis. Pasak jo, vasario mėnesį žiemos tarnyboms Tauragės mieste ir Tauragės seniūnijoje buvo skirta labai mažai lėšų, todėl Tauragės miestui siūloma skirti papildomai 47,8 tūkst. eurų, o Tauragės seniūnijai – 7000 eurų.

Dar 8000 eurų planuojama pridėti prie pėsčiųjų perėjų mieste apšvietimo įrengimo. Buvo paskelbtas konkursas, tačiau Saugaus eismo komisijos siūlymu įtraukta papildoma pėsčiųjų perėja Prezidento gatvėje ties „Šaltinio“ progimnazija. Nemenka suma atiteks ir kelių inventorizavimui, kadangi nuo 2021 metų Lietuvos automobilių kelių direkcija pradės taikyti finansavimą pagal inventorizuotų kelių ilgį.

Anot Statybos skyriaus vedėjo, iki 2024 metų reikės inventorizuoti visus kelius ir šis darbas jau pradėtas. Batakių seniūnijoje jau ir užbaigtas.

– Finansavimas 15 procentų priklausys nuo inventorizuotų kelių ilgio, todėl šiemet norime kuo daugiau jų inventorizuoti. Kadangi turime galimybę iš Kelių direkcijos lėšų įsiteisinti kelius, tai iš gautų lėšų skirsime 43,2 tūkst. eurų. Dar 12 000 eurų planuojame skirti Juodpetrių kaimo Sodininkų gatvės išlyginamajai dangai ir apšvietimui, – vardijo A.Preikšaitis.

Tauragės rajono savivaldybės taryba už šiuos komisijos siūlymus balsuos rytoj vyksiančiame posėdyje.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą