fbpx

Karantinas tęsiasi: šįkart iki birželio 16-osios

Dalintis:

Vyriausybė šiandien surengtame posėdyje apsisprendė dar kartą pratęsti karantiną. Šįkart dar šiek tiek sušvelninti suvaržymai numatyti iki birželio 16-os dienos.

Nuo pat kovo 16-osios Lietuvoje paskelbtas karantinas vis tęsiamas kas dvi savaites. Šįkart jis ir vėl pratęstas, tik su dar labiau sušvelnintais reikalavimais, kurie ypač svarbūs renginių organizatoriams, kavinių lankytojams, ištroškusiems kelionių ir komandinių sporto šakų žaidėjams.

Jau nuo birželio pradžios įsigalioja leidimas organizuoti renginius atvirose erdvėse su 300 žiūrovų. Iki 100 žmonių ribojami renginiai patalpose. Organizatoriai turės užtikrinti bent 1 m atstumą tarp renginių dalyvių.

Taip pat skelbiama, jei epidemiologinė situacija leis, nuo birželio 16 dienos renginiuose, vykstančiuose atvirose erdvėse, galės dalyvauti iki 500 žmonių, o nuo liepos 1 dienos – iki 700. Uždarose erdvėse vykstančiuose renginiuose nuo birželio 16 dienos dalyvauti galės 150 žmonių, o nuo liepos 1 dienos – 200.

Nutarimas dėl būriavimosi po ne daugiau kaip 5 asmenis viešose vietose panaikintas.

Kavinės ir barai bei naktiniai klubai taip pat išgirdo gerų naujienų iš Vyriausybės – nuo birželio jų darbo laikas galės būti valandas ilgesnis, iki 23 val. Toks pat nutarimas galioja ir kazino.

Puiki žinia futbolo bei krepšinio mėgėjams ir žaidėjams. Nuo birželio leista lauke organizuoti komandinius sporto žaidimus. Taip pat leidžiama planuoti ir sporto varžybas su žiūrovais.

Pamažu atveriamos ir valstybės sienos. Nuo birželio 1-osios leista į Lietuvą atvykti iš Europos ekonominės erdvės valstybių, Didžiosios Britanijos, Šiaurės Airijos bei Šveicarijos.

Nuo pirmadienio nutarta skelbti sąrašą valstybių, iš kurių atvykusiems žmonėms nereikės privalomai izoliuotis 14 dienų. O siena su Latvija tampa visiškai atvira.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą