Karštis sugadino centrinę miesto gatvę

Dalintis:

Šiųmečiai karščiai dar labiau suardė Dariaus ir Girėno gatvės asfaltą. Jo sankaupos pavojingai susikaupė kelkraščiuose. Kai kuriose gatvės vietose važiuoti tenka atidžiau. Miesto seniūnas tikina gyventojų skundų sulaukiantis nuolat.

„Tauragės kurjerio“ skaitytojas Ramūnas R. į redakciją atėjo pirmadienį. Vyras sako pastebėjęs, kad po karščio bangos savaitgalį Dariaus ir Girėno gatvės kelkraščiuose susidarė gilios įgriuvos, didžiausios ties sankryža su Vytauto gatve tiek vienoje, tiek kitoje kelio pusėje.

– Į darbą ir iš darbo važiuoju motoroleriu važiuojamąja kelio dalimi. Dažniausiai laikausi dešiniojo krašto. Dabar taip važiuoti pavojinga. Gilios įgriuvos. Jei į jas pataikysiu, ne tik ratą sugadinsiu, bet ir dantis pamesiu. O jei koks paauglys sugalvos pralėkti, lauk skaudžios nelaimės, – svarstė tauragiškis rodydamas asfalto sankaupų nuotraukas.

Pasak vyro, asfalto sankaupos Dariaus ir Girėno gatvėje buvo susidariusios jau ir anksčiau, tik ne tokios aukštos. Dėl pažeisto kelio tauragiškis kreipėsi ir į seniūniją.

– Tokios asfalto sankaupos atsiranda dėl intensyvaus sunkiasvorio transporto eismo. Tai magistralinis kelias ir jo apkrova labai didelė. Žinau visas problemines vietas, bet labai sunku kiekvienam išaiškinti, kad Dariaus ir Girėno gatvės remontas – ne seniūnijos ar savivaldybės, o Lietuvos automobilių kelių direkcijos reikalas. Žmonės skundžiasi, kad mes nieko nedarom, o mes daryti nieko negalime. Tas pats ir su Aerodromo gatve. Ji irgi priklauso Kelių direkcijai. Aš sakau paprastai: Vilniui neskauda, – komentavo miesto seniūnas Žilvinas Majus.

Seniūnas mano, kad kelkraščiuose susikaupusios asfalto raukšlės pavojingos eismui ir jas būtina tvarkyti.

Meras Dovydas Kaminskas taip pat pastebėjo kelio pažeidimus, bet informavo, kad ši atkarpa jau ruošiama remontui.

–  Mano žiniomis, ruošiamas remonto darbų projektas. 2017 metais buvo sutvarkyta Dariaus ir Girėno gatvės atkarpa nuo didžiojo turgaus iki miesto pradžios. Pernai buvo naujai perklotas asfaltas nuo Tarailių „Maximos“ parduotuvės iki pat Lauksargių žiedinės sankryžos. Dabar planuojama sutvarkyti atkarpą nuo Tarailių iki pat didžiojo turgaus. Mes prašome Lietuvos automobilių kelių direkcijos suteikti daugiau informacijos apie planuojamus darbus, norime prisidėti prie projekto rengimo. Turime tikslą perdėlioti ir mieste veikiančių šviesoforų eismą, – „Tauragės kurjeriui“ kalbėjo meras.

 

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą