Kas pakeis ilgamečius Tauragės ir Skaudvilės seniūnus?

Dalintis:

Tauragės rajono savivaldybė paskelbė konkursus Tauragės ir Skaudvilės miestų seniūnų pareigoms eiti. Ankstesnieji seniūnai pareigas paliko sulaukę 65-erių metų amžiaus, kurio sulaukęs įstaigos vadovas ar karjeros valstybės tarnautojas nebegali jų eiti. Būsimų kandidatų pavardės keliauja iš lūpų į lūpas. O ką sako jie patys?

Norintieji dalyvauti Tauragės ir Skaudvilės miestų seniūnų atrankose paraiškas konkursui gali teikti iki sausio 9 dienos. Kada vyks atranka – data ir laikas Tauragės rajono savivaldybės interneto svetainėje neskelbiama. Rašoma, kad apie laiką ir vietą reikalavimus atitinkantys pretendentai bus informuojami per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą.

Iš seniūnų konkursuose dalyvausiančių kandidatų reikalaujama turėti aukštąjį universitetinį išsilavinimą, trejų metų darbo patirtį, kokią – nedetalizuojama, taip pat išmanyti Lietuvos Respublikos įstatymus, Vyriausybės nutarimus, kitus teisės aktus. Būsimieji seniūnai turi mokėti analizuoti ir apibendrinti informaciją, gebėti sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu, turėti B kategorijos vairuotojo pažymėjimą, vairuoti automobilį.

Skelbiama, kad šias pareigas einantys valstybės tarnautojai tiesiogiai pavaldūs savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojui.

Buvęs Tauragės miesto seniūnas Virginijus Žilius miesto seniūnijoje liko dirbti mentoriumi. Laikinas seniūno pareigas eina Žilvinas Majus.

„Tauragės kurjerio“ kalbintas Ž.Majus penktadienį sakė, kad dar neapsisprendė, ar dalyvaus konkurse.

Savivaldybės užkulisiuose kalbama, kad konkurse į Tauragės miesto seniūno pareigas dalyvaus UAB „Ekonovus“ Tauragės padalinio vadovas Egidijus Jurgilas. Jis – valdančiųjų flango atstovės, Tauragės rajono savivaldybės tarybos sekretorės Sonatos Jurgilienės sutuoktinis. Tačiau E.Jurgilas į kalbas nesileido:

– Klausykitės gandų… Jokių komentarų.

Skaudvilės seniūno konkurse patvirtino dalyvausiąs skaudviliškis Virgilijus Kulikauskas.

– Planuoju dalyvauti, o kaip seksis, nežinau, – neslapukavo visuomenininkas, sveiką gyvenimo būdą aktyviai propaguojantis V.Kulikauskas.

Tauragiškiai V.Kulikauską pažįsta ir kaip buvusį Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Tauragės apskrities skyriaus viršininką. Šiuo metu V.Kulikauskas niekur nedirba, kiek anksčiau Skaudvilėje veikiančioje bendrovėje „Ryšininkas“ dirbo vadybininku.

Tauragės rajono savivaldybė taip pat paskelbė konkursus į Finansų skyriaus specialisto bei Plėtros, investicijų ir turto valdymo skyriaus vyriausiojo specialisto pareigas.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą