Kelių direkcija: sankryžą tvarkys, bet kada, neaišku

Dalintis:

Sankryža prie Tauragės kultūros rūmų – judri ir pavojinga, joje dažnai įvyksta avarijų. Tauragiškiai jau išreiškė pageidavimą čia išvysti šviesoforą, o Lietuvos automobilių kelių direkcija laukia projektuotojų verdikto.

Liepos 30-osios „Tauragės kurjeryje“ rašėme, kad portale tvarkaumiesta.lt tauragiškiai išreiškė pageidavimą, kad Dariaus ir Girėno, Vasario 16-osios bei Jūros gatvių sankryžoje eismą reguliuotų šviesoforas. Šis pageidavimas buvo perduotas Tauragės rajono savivaldybės Saugaus eismo komisijai, tačiau jos pirmininkė vicemerė Virginija Eičienė informavo, kad savivaldybės lygmeniu problemos išspręsti nepavyks. Dariaus ir Girėno gatvė yra magistralinio kelio dalis ir joje tvarkymo darbus planuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD).

Rengiant straipsnį „Šviesoforo tikisi ir prie Kultūros centro“, LAKD atsakymų iki laikraščio leidybos nepateikė. Kiek vėliau patikino, kad per Tauragę einančio kelio Šiauliai–Tauragė–Kaliningradas atkarpa bus tvarkoma.

– Iš savivaldybės gautas prašymas dėl pėsčiųjų takų įrengimo. Šiuo metu atliekamas Valstybinės reikšmės magistralinio kelio A12 Ryga–Šiauliai–Tauragė–Kaliningradas ruožo nuo 153,713 iki 156,08 km kapitalinio remonto techninio darbo projekto pirkimas. Techninėse specifikacijose numatyta, kad projektuotojas projektavimo metu turės pateikti ne mažiau kaip du sankryžos, esančios 155,89 km, sutvarkymo variantus, atlikti srautų modeliavimą ir kitus reikiamus matavimus. Atlikus šiuos veiksmus bus pasirinktas tinkamiausias sankryžos įrengimo variantas (žiedinė, šviesoforinė ar kt.). Techninėje užduotyje taip pat nurodyta numatyti šviesoforų modeliavimą projektuojamame ruože ir pagal poreikį jų perprogramavimą, – „Tauragės kurjerį“ informavo LAKD Tarptautinių ryšių ir komunikacijos skyriaus komunikacijos vadybininkas Saulius Jansonas.

Šioje Dariaus ir Girėno gatvės, pereinančios į Tilžės plentą, dalyje numatomi remonto darbai

LAKD atstovas patikslino, kad pėsčiųjų takus planuojama įrengti kelio ruože nuo 153,713 iki 156,08 km. Tai yra sutvarkytų takų galima tikėtis nuo Dariaus ir Girėno gatvės sankryžos su Veterinarijos gatve (ties didžiuoju turgumi) iki Tilžės plento sankryžos su Senvagės gatve. Visgi kada prasidės darbai LAKD nepatikslino.

Turintys siūlymų projektuojant kelio atkarpos tvarkymo darbus juos gali pateikti projekto koordinatoriui el. paštu mantas.jokubauskas@lakd.lt

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą