Kiek tauragiškių stebimi dėl koronaviruso, neskelbiama

Dalintis:

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) penktadienio duomenimis, Lietuvoje stebimi 5175 keliavę į teritorijas, kur plinta koronavirusas. Kiek tarp jų yra tauragiškių, neskelbiama.

Iki kovo 6-os dienos Lietuvoje patvirtintas vienas ligos atvejis. Kovo 6 ir 5-ą dienomis ištirta po 4 žmones. Iš viso jau atlikti 243 tyrimai dėl įtariamo koronaviruso. Laukiama rezultatų dėl vieno mėginio.

NVSC Tauragės departamento Užkrečiamų ligų valdymo skyriaus vyresnioji specialistė Jolanta Norbutienė informavo, kad duomenų apie stebimus Tauragės rajono gyventojus neturi, juos turi tik Nacionalinio visuomenės sveikatos centras. Kortelės dėl asmenų stebėjimo paskirstomos visiems šalies Nacionalinio visuomenės sveikatos centro departamentams. Tauragės departamentas taip pat turi stebimų žmonių sąrašą, tačiau kiek jų neįvardijo. Šiuos žmones departamento darbuotojai „aplanko“ telefonu, domisi jų būkle, teikia rekomendacijas.

Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos Visuomenės informavimo grupė „Tauragės kurjerį“ informavo, kad atskirų miestų/regionų statistika nevedama. Be to, situacija nuolat kinta, todėl informacija nedetalizuojama. Bendra statistinė informacija skelbiama Sveikatos apsaugos ministerijos svetainėje.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą