fbpx

Kodėl COVID-19 susirgęs vaikas Tauragėje gydymo nesulaukė?

Dalintis:

Sausio mėnesį į Tauragės ligoninę atvežtas koronavirusu sergantis dvejų metukų mažylis su mama buvo išsiųsti į Klaipėdos gydymo įstaigą. Tauragiškė mama stebisi – kad koronavirusu sergantys vaikai negydomi Tauragėje, nežinojo net šeimos gydytoja.

– Mūsų vaikui buvo nustatytas COVID-19. Tik nuvykus su greitąja pagalba ir prie ligoninės laukiant automobilyje atėjo kažkoks slaugas ir pasakė, kad daktarė nepriima. Netgi greitosios darbuotojai nesuprato, kas vyksta. Suprantame, jog jei dabar tokia sistema ir vaikų su COVID-19 čia nepriima, bet ar nesame nusipelnę, kad bent ateitų daktarė apžiūrėti? Bet gydytoja net nepasirodė. Teko patiems susisiekti su šeimos gydytoja, kuri greitai perrašė siuntimą į Klaipėdos vaikų ligoninę, pati susiskambino, kad mus priimtų, – pasakojo pavardės viešinti nepanorusi tauragiškė, prašydama informuoti visuomenę, jei tikrai vaikai su COVID-19 Tauragės ligoninėje negydomi.

Atsako Tauragės ligoninės direktoriaus pavaduotojas Danas Masiulionis:

Apibendrinimus anksti dar daryti, laukiame budėjusios gydytojos paaiškinimų dėl šio įvykio. Visos paslaugos vaikams yra teikiamos, kaip ir anksčiau, licencijoje numatyta apimtimi.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą