Konstitucijos dieną – nemokamos teisinės konsultacijos teismo rūmuose

Dalintis:

Šiandien, 10.00–15.00 val., visos Lietuvos teismuose gyventojai galės užduoti aktualius teisinius klausimus ir gauti atsakymus iš teisininkų profesionalų (advokatų, teisėjų padėjėjų ir kt.). Teisinės konsultacijos vyks gyvai (ne nuotoliu, kaip pastaruosius dvejus metus), o į teismus atvykę žmonės bus aptarnaujami gyvos eilės principu.

1992 m. spalio 25 d. Lietuvos piliečiai referendume priėmė dabartinę Lietuvos Respublikos Konstituciją, pagrindinį valstybės įstatymą. Todėl ši diena kasmet minima kaip Konstitucijos diena. Jau septintus metus iš eilės šia proga organizuojamas renginys „Jūs klausiate – mes atsakome!“, kasmet sulaukiantis šimtų žmonių klausimų apie paveldėjimą, turto nuosavybę, padalijimą, santuokos nutraukimą, išlaikymo nepilnamečiams vaikams priteisimą, žalos atlyginimą, teismo sprendimo vykdymo užtikrinimą, kompensacijas už komunalines paslaugas, žemės nuomą, vartotojų teises ir kt.

Tauragės apylinkės teismo rūmuose (Tauragėje, Šilutėje ir Šilalėje) Lietuvos teismų inicijuojamos nemokamos teisinės konsultacijos šiandien taip pat vyks.

Tauragės apylinkės teismo Tauragės rūmai. Mortos Mikutytės nuotrauka

Ką daryti, jei norite parduoti nekilnojamąjį turtą? Kam priklauso palikimas? Kiek pinigų privalu skirti vaiko išlaikymui? Dažnam teisinė informacija atrodo paini, o problemos sprendimas reikalauja daugiau laiko ir išlaidų nei norėtume. Todėl šiandien visi norintys kviečiami nemokamai pasikonsultuoti su įvairių sričių teisininkais.

Tauragės apylinkės teismas lankytojų lauks 10–15 val.:

Tauragės apylinkės teismo Tauragės rūmuose, Stoties g. 25A, Tauragė;

Tauragės apylinkės teismo Šilutės rūmuose, Lietuvininkų g. 11, Šilutė;

Tauragės apylinkės teismo Šilalės rūmuose, Dvaro g. 9, Šilalė.

Išankstinė registracija nereikalinga, o vienos konsultacijos trukmė iki 30 min.

Tauragės apylinkės teismo inform.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą