Ansamblis „Jūra“ nuskynė dar vieną pergalę

Dalintis:

Savaitgalį Palangoje vykusiame „Baltic Amber Palanga 2020“ konkurse dalyvavo Tauragės kultūros centro dainų ir šokių ansamblio „Jūra“ šokėjai. Jie namo parsivežė pirmos vietos apdovanojimą.

Šeštadienį Palangoje vyko „Baltic Amber Palanga 2020“ konkursas-festivalis. Jame dalyvavo ir du šokių kolektyvai iš Tauragės, kuriems vadovauja Vilija Krūgelienė. Tauragiškiams gerai žinomo ansamblio „Jūra“ šokėjai konkurse tarp kone 90 šokių kolektyvų pasirodė geriausiai ir iškovojo pirmąją vietą.

Kolektyvo baletmeisterė V.Krūgelienė „Tauragės kurjeriui“ pasakojo, kad daugybės kolektyvų pasirodymai buvo padalinti į dvi dalis, iš viso komisija išvydo 105 paruoštus šokius.

– Kai kurie kolektyvai buvo tikrai stiprūs. Mes su „Jūros“ šokėjais demonstravome folk-shock stiliaus šokį pagal „Žalvarinio“ muziką, kurį pavadinome „Trepu trep“. Tai mūsų naujas šokis, kurį repetuojame gal tik porą mėnesių. Rizikavome, tad laimėjimas buvo puikus paskatinimas, – džiaugėsi laimėjimu baletmeisterė.

Įdomu tai, kad kone visi „Jūros“ šokėjai – jaunimas iš „Versmės“ gimnazijos. Šokių mokytoja paaiškino, kad ji veda šokių pamokas gimnazijoje, tad ne vieną gimnazistą ir įkvėpė ateiti į ansamblį. Žinoma, šoka jie trumpai, mat baigę gimnaziją skuba studijuoti į didžiuosius miestus.

Ansamblio “Jūra” archyvo nuotrauka

Vilija Krūgelienė atskleidė, kad į konkursą vežėsi ir šokių noriai besimokančias moteris iš grupės „Ladies show“. Jos suaugusiųjų grupėje taip pat iškovojo pirmosios vietos apdovanojimą. Vadovės teigimu, šokėjos džiūgauja dėl iškovotos prizinės vietos bei ketina dalyvauti dar ne viename konkurse.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Palikite komentarą