Antradienio vakarą įteiktos mero padėkos

Dalintis:

Vakar vakare kviestiniai svečiai rinkosi Tauragės kultūros rūmuose, kur prasidėjo tradicinis mero padėkos vakaras. Už įvairius nuopelnus Tauragei ir visam rajonui išdalintos tauro rago statulėlės.

Renginyje dalyvavo kviestiniai svečiai – dėl pandemijos grėsmės nuspręsta vengti didelio žiūrovų būrio. Tačiau kiekvienas norintis padėkos ceremoniją galėjo stebėti socialiniuose tinkluose.

Tradicinį vakarą pradėjo rajono meras Dovydas Kaminskas, savo kalboje prisiminęs praėjusių metų karantiną, pasidžiaugęs geromis ateinančių metų biudžeto prognozėmis, tačiau nepamiršdamas pastebėti ir kylančios infliacijos bei kainų.

Anastazijai Pečkaitienei skirtą Garbės ženklą už nuopelnus Tauragei meras įteikė kraštietės sūnui. Mortos Mikutytės nuotrauka

Tylos minute pagerbtas Tauragės garbės pilietis Jonas Liorančas bei Anastazija Pečkaitienė. Jai šio renginio metu turėjo būti įteiktas Garbės ženklas už nuopelnus Tauragei. Deja, reikšmingo apdovanojimo atsiimti scenon užlipo kraštietės sūnus.

Tauro rago statulėlė įteikta Birutei Normantienei už nuoširdų indėlį puoselėjant tautines žemaičių tradicijas ir dalyvavimą kultūrinėje veikloje. Pagramantiškė pasakorė susirinkusiems ir padėkos kalbą rėžė žemaitiškai.

Už ilgametę veiklą puoselėjant Tauragės krašto kultūrą ir Tauragės vardo garsinimą statulėle apdovanota Rasa Levickaitė-Šerpytienė.

Už jaunatvišką ryžtą kuriant inovatyvų ir modernų ūkį statulėlę meras įteikė broliams Mindaugui ir Audriui Macijauskams, kurie Gaurės seniūnijoje kartu su tėčiu augina serbentus.

Už svarų indėlį puoselėjant bendruomeniškas tradicijas bei sėkmingai įgyvendinant projektus tauro rago statulėlė įteikta Dacijonų bendruomenei.

Už ilgametį nuoširdų darbą ir atsidavimą Tauragei pelnyta padėka įteikta buvusiam Tauragės miesto seniūnui Virginijui Žiliui.

Už nuoširdų darbą, atsidavimą Tauragei ir įgyvendintas iniciatyvas prisimintas buvęs Tauragės rajono savivaldybės Administracijos direktorius Modestas Petraitis.

Už sėkmingai įgyvendintus verslo projektus ir svarų indėlį kuriant rajono gyventojų ekonominę gerovę statulėlė įteikta UAB „Jupiter Bach Lietuva“ atstovui.

Renginio metu padėkota žmonėms, kurie gyvenimą ir jėgas atidavė savo darbui ir išėjo užtarnauto poilsio.

Vėliau sceną užėmė kraštietis solistas Liudas Mikalauskas su kolege Ona Kolobovaite, publiką nudžiugindami garsiausiais kompozitorių kūriniais.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą