fbpx

Apie problemas mieste skatina pranešti internetu

Dalintis:

Vilniaus savivaldybės sukurtame internetiniame portale integravus Tauragės ir kitus miestus, tapo patogu pranešti apie įvairias gyventojams kylančias problemas. Nors tokia galimybė atsirado dar visai neseniai, jau matyti du nusiskundimai.

Skelbiama, kad nuo šiol nusiskundimų turintiems gyventojams nebereikės varstyti savivaldybės ar seniūnijos durų. Apie Tauragėje iškylančias problemas, kurias paprastai spręsti padeda savivaldybės specialistai, pranešti bus galima internetiniame portale www.tvarkaumiesta.lt arba parsisiuntus „Tvarkau miestą“ programėlę. Tokiu būdu pranešimą galima palikti bet kuriuo paros metu.

Ši idėja įgyvendinta Vilniaus savivaldybės, galiausiai į portalą integruoti ir kiti šalies miestai, kurių sąraše kol kas yra 9: Vilnius, Alytus, Panevėžys, Šiauliai, Marijampolė, Kazlų Rūda, Visaginas, Palanga ir Tauragė.

Tauragės rajono savivaldybė informuoja, kad šiame internetiniame portale pateikti pranešimai automatiškai bus nusiunčiami į savivaldybės administracijos dokumentų valdymo sistemą, o iš ten – nukreipiami reikiamiems specialistams.

Atidarius portalą tvarkaumiesta.lt matyti jau pateikti du skundai. Vienas – iš tamsoje vakarais skendinčios Kosmonautų gatvės. Šiandien pateiktas skundas su nuotrauka, o prie jo nurodomas statusas „registruota“.

„Jau mėnesis skendėjam tamsoje kreiptasi į seniūnije penkis kart niekas į mus nekreipia dėmesio“, – rašo tauragiškis (kalba netaisyta, – red.).

Dar vienas tauragiškis pasidalino pastebėjimu, kad išardžius telefonų būdeles gatvėse liko jų pagrindai – siūloma šiuos likučius sutvarkyti. Šiam skundui jau priskirtas statusas „nagrinėjama“.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą