Ar nuovaža saugi?

Dalintis:

Atšilus tauragiškiai traukia į Jūros krantinę. Pėsčiųjų takas retai ištuštėja. Nenuostabu, kad ir žurnalistai dažniau sulaukia įvairių pranešimų apie tvarką šioje miesto dalyje. Šįkart susidomėta neįgaliesiems skirta nuovaža ir netvarkingais laiptais.

– Jūs nueikite ir pažiūrėkite, pandusas per patį vidurį lyg įsmukęs būtų. Gal niekas nepastebi ar nenori pastebėti. Per patį vidurį panduso segmentai nėra tokio pat nuolydžio, kaip visas takas. Ar tai nekelia pavojaus taku vaikštantiems dviratininkams ir neįgaliesiems? – klausė susirūpinęs „Tauragės kurjerio“ skaitytojas.

Kita skaitytoja susidomėjo laiptų švara:

– Visas miestas gražiai tvarkomas, bet reikėtų ir pėsčiųjų tilto nepamiršti. Dabar laiptai taip apnešti purvu ir smėliu, kad nesmagu net pro šalį eiti. Nejaugi nėra kam nušluoti?

Arnoldo Vydmanto nuotrauka

Atsako Tauragės miesto seniūnas Žilvinas Majus:

– Pamenu dar tą laiką, kai tas pandusas buvo statomas. Neturėtų ten būti nuošliaužų, tačiau nuvažiuosiu pažiūrėti, – pažadėjo seniūnas. – O laiptus būtinai nušluosime. Seniūnijoje mažai darbininkų turime, pirmiausia rūpinamės švara mieste, centrinėse vietose.

Apžiūrėjęs nuovažą seniūnas patikino, kad ji saugi.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą