fbpx

Ar šią žiemą Pilies aikštėje sulauksime čiuožyklos?

Dalintis:

Tauragės sporto centro įsigyta čiuožyklos įranga – danga, metalo konstrukcijos – kol kas laukia geresnių laikų. Tačiau jei oro sąlygos ir pandemijos draudimai leis, nupuošus kalėdinę eglę tauragiškiai galės ir šia pramoga pasidžiaugti.

Šią savaitę sinoptikai žada tikrai žiemiškai šaltą – specialistų tvirtinimu, vietomis oras atšals iki -15 laipsnių. Kai spaudžia toks šaltukas, džiaugsmingai apie darbo pradžią skelbia slidinėjimo trasų darbuotojai, kurių artimiausia Šilalės rajone esanti Aukštagirės trasa. Tauragės sporto centras išpilamos čiuožyklos įrangą vis dar sandėliuoja. Ar šią žiemą tauragiškiams bus leista pasimėgauti čiuožinėjimu ant ledo?

– Viskas priklauso nuo oro ir koronaviruso. Jei tik leis iš viršaus, pasakys daryti, tai mes ir darysim, – „Tauragės kurjeriui“ kalbėjo Sporto centro vadovas Gediminas Sakalauskas. – Vienais metais labai staigiai pašalo, tai vos ne kitą dieną statėm čiuožyklą. Pagal paskutinę technologiją ugniagesių pagalbon nebekviečiame. Paleidžiame vandenį ir viskas. Jei tik laikytųsi -5 ar -7 laipsniai, jau būtų galima daryti. Būtų gerai, jei bent mėnesį leistų šia pramoga pasidžiaugti.

Tauragės rajono savivaldybės atstovas Kasparas Bertašius patikslino, kad galimybė įrengti Pilies aikštėje čiuožyklą būtų svarstoma tik po Naujųjų metų. Sprendimą lems oro sąlygos ir sergamumas koronavirusu – jei šis didės ir įsigalios daugiau draudimų dėl susibūrimų, šios pramogos gali tekti atsisakyti.

Primename, kad čiuožyklos įranga – speciali danga, metalinės tvoros konstrukcijos – įsigytos dar 2014–2015 metų žiemą. Išpilamosios čiuožyklos įranga atsiėjo 7240 eurų. Metalo konstrukcijas gamino „Dunokai“, tvoros dalis iš plokštės – Sporto centro darbuotojai, talkino ir miesto seniūnijos darbininkai. Visa čiuožykla užima 700 kv. m.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą