Artėja šildymo sezono pradžia

Dalintis:

Šiandien Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorė pasirašė įsakymą dėl šildymo sezono pradžios savivaldybei priklausančiose įstaigose. Tai reiškia, kad jos dabar pačios sprendžia, kada pradėti šildytis. Dėl daugiabučių namų šildymo bus sprendžiama pirmadienį.

Ketvirtadienio rytą Jurbarko rajono savivaldybė pranešė, kad pasirašytas įsakymas dėl šildymo sezono pradžios. Nuo spalio 3 dienos šiluma bus tiekiama Jurbarko rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigoms, mokykloms ir gydymo įstaigoms, o nuo spalio 10 dienos bus pradėti šildyti ir daugiabučiai gyvenamieji namai.

Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorė Gintarė Rakauskienė patvirtino, kad šiandien pasirašytas įsakymas dėl ikimokyklinio ugdymo įstaigų, mokyklų, gydymo, sveikatos priežiūros ir globos įstaigų šildymo.

– Jos gali savarankiškai spręsti, kada pradėti šildymo sezoną. Gali jau jungtis. O dėl daugiabučių bus sprendžiama atskirai pirmadienį. Vakar žiūrėjome prognozes. Daug daugiabučių renovuoti, tai kol kas poreikio dar nėra. Bet norime rasti aukso vidurį, – apie taupymą ir šilumos tiekimo pradžią kalbėjo G.Rakauskienė.

Paprastai šildymo sezonas pradedamas, kai trijų parų oro temperatūros vidurkis yra 10 ar mažiau laipsnių šilumos. Šiuo metu, pasak savivaldybės administracijos direktorės, vidutinė trijų parų oro temperatūra aukštesnė.

– Didžiausias daugiabučių namų administratorius Tauragės butų ūkis patikino, kad visos sistemos paruoštos šildymo sezonui. Tauragės šilumos tinklai taip pat pasiruošę, kuro turi, – informavo pašnekovė.

Primename, kad šilumos vartotojai gyvenamuosiuose namuose turi teisę anksčiau pradėti šildymo sezoną. Tereikia daugiau nei 50 proc. bendrasavininkių sutikimo.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą