Ateities tako gyventoja: „Nenoriu kasdien žiūrėti į grotas“

Dalintis:

Tauragės mieste montuojamos dviračių saugyklos vienų laukiamos, kitų kritikuojamos, bet prieš vėją nepapūsi – darbai jau įsibėgėję. Tik Ateities tako 24 namo gyventoja Danutė dar stengiasi išsikovoti vaizdą į medžius, o ne į grotas.

Ateities take gyvenanti Danutė piktinosi statomomis dviračių saugyklomis. Pirmiausia dėl to, kad stato jai po pat langais, o antra – prie šio namo, Danutės nuomone, saugyklos visai nereikia.

– Man po pat langu stato dviračių konteinerį. Savivaldybei skambinau spalio 6 dieną – sakė, kad sutvarkys ir po langais nestovės. Tačiau jau spalio 7 dieną pradėjo kabelį vesti – vis tiek į tą pačią vietą. Kitiems gal neaktualu, bet mano langai yra kaip tik ties saugykla ir teks žiūrėti tiesiai į grotas, konteinerį stato gal per 3 metrus nuo langų ir visai neatsižvelgia į gyventojų išsakytą nuomonę, – „Tauragės kurjeriui“ pasakojo Danutė.

Moteris šių eilučių autorei aprodė dviračių saugyklai paruoštą vietą ir atvestą kabelį. Ji atkreipė dėmesį, kad dėl šio statinio net buvo nukirstas medis. Tauragiškės įsitikinimu, dviračių saugyklai buvo galima kitą vietą rasti – už kelių metrų link geležinkelio esanti maža aikštelė tarp medžių, kur konteineris tikrai niekam netrukdytų.

– Čia ir vaikai žaidžia, nes jokios žaidimų aikštelės nėra. Nenoriu žiūrėti į grotas. Jau triukšmo ir nuo traukinio pakanka, tai dabar dar dviračius paliekantys duris trankys. Mūsų name daugiausia pensininkai gyvena, nemanau, kad bus kam dviračius statyti, – įsitikinusi „Tauragės kurjerio“ skaitytoja.

Tauragės rajono savivaldybės Statybos skyriaus vedėjas Faustas Sragauskas tikino ne tik žinantis situaciją, bet ir jau ją sprendžiantis su rangovais.

– Situacija žinoma, trečiadienį buvome nuvykę ir susipažinome su esama padėtimi. Planuojama, kad dviračių saugykla nuo Ateities tako 24 namo bus pastumiama toliau link Gedimino g. 45 namo. Kiek galima patraukti, bus įvertinta ir nuspręsta pirmadienį (spalio 18 d.) su rangovų atstovu.
Ši saugykla skirta ne tik Ateities tako 24 namo, bet ir kitų aplinkinių namų (Ateities tako 18, 26, Gedimino g. 45) gyventojams. Be šios dviračių saugyklos, Ateities take dar bus įrengiamos dviračių saugyklos prie 4, 5, 16, 20 namų. Dviračių saugyklų vietos buvo viešinamos kartu su bendrijų, butų administruojančių įmonių pagalba ir kitais informacijos viešinimo kanalais. Dalis preliminarių vietų liko nepakitusios, o dalis buvo pakeista dėl požeminių inžinerinių tinklų, – atsakė F.Sragauskas.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą