Atgimimo aikštėje nori iškasti beržus

Dalintis:

Apsisprendus Tauragės miesto erdves papildyti medžiais ir pradėjus dirbti specialiajai technikai, paaiškėjo, kad iš Atgimimo aikštės planuojama iškeldinti beržus.

Tauragės rajono savivaldybės samdytas rangovas mieste dirba nuo antradienio. Iš teritorijos prie Oko miško, kur jau kertami medžiai ir ruošiamas plotas aplinkkeliui tiesti, pervežamos pažymėtos vešliausios pušys. Jau užaugę medžiai persodinami specialia sunkiąja technika. Pirmiausia pradėti darbai prie vaikų žaidimų aikštelės Žalgirių mikrorajone.

Paskelbta, kad sutartis su rangovu atsieis beveik 10 tūkst. eurų, o vieno medžio perkėlimas kainuos 321 Eur. Antradienį darbus pradėjusi Panevėžio UAB „Projektų pasaulis“ turės į numatytas vietas perkelti 30 pušų ir Atgimimo aikštėje augančius beržus.

Kaip vėliau paaiškėjo, numatyta pačioje Tauragės širdyje, Atgimimo aikštėje, augančius tris suaugusius tarpusavyje beržus perkelti į jiems numatytą kitą vietą – Pikniko parką, prie pėsčiųjų tilto.

Medžiais susirūpinę tauragiškiai nuogąstauja, kam to reikia ir ar beržai prigis naujoje vietoje. Kodėl priimtas toks sprendimas ir kas gali atsirasti beržų vietoje, skaitykite „Tauragės kurjerio“ laikraštyje jau šį penktadienį.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą