Atnaujinamam turgeliui tauragiškiai išrinko pavadinimą

Dalintis:

Tauragės širdyje esantį turgelį iki galo atnaujinti planuoja dar šią vasarą. Susimąstyta apie tai, kad šiai vietai reikės ir naujo pavadinimo. Tauragiškiai aktyviai siūlė savo variantus, o vėliau – ir balsavo už populiariausius siūlymus.

Dariaus ir Girėno gatvėje, šalia Tauragės meno mokyklos esantis turgelis, kurį ilgus metus administravo UAB „Dunokai“ jau įgauna kitą veidą. Rekonstrukcijos metu atnaujinta automobilių aikštelė, naujinama turgelio teritorija. Iki liepos mėnesio tikimasi sulaukti ir užsakytų prekybos kioskų. Šie Tauragės rajono savivaldybei atsieis 605 tūkst. eurų. Nors sutartyje su UAB „Profileksas“ numatyta, kad kioskai privalo būti įrengti iki rugpjūčio 12 dienos, valdžios atstovai viešai išreiškė viltį jų sulaukti dar liepą.

Kiek anksčiau „Tauragės kurjeriui“ Tauragės rajono mero patarėjas Kasparas Bertašius sakė, kad šios vietos rekonstrukcija suplanuota dviem etapais – prekyvietės aikštės ir teritorijos tarp Vytauto g. 76B bei Dariaus ir Girėno 11A sutvarkymo.

Kol gėlininkai jau prekiauja žiedais sutvarkytoje turgelio automobilių aikštelėje, Tauragės rajono savivaldybė susirūpino rekonstruotos prekyvietės pavadinimu. Socialinio tinklo Facebook paskyroje tauragiškiai paraginti siūlyti savo pavadinimus, iš kurių išrinkti penki populiariausi: Tauro turgus, Centro turgus, Pirklio turgus, Seminarijos turgus, Miesto turgus.

Balsavimas vyko iki pat sekmadienio. Galiausiai susumavus tauragiškių komentarus paaiškėjo, kad rekonstruotas „Dunokų“ turgelis pasibaigus darbams bus vadinamas Centro turgumi. Skelbiama, kad šis pavadinimas sulaukė 772 balsų. Miesto turgaus pavadinimas liko antroje vietoje, surinkęs 237 balsus, o trečiasis – Tauro turgus, sulaukęs 210 žmonių palaikymo.

Už tai, kad turgelį vadintume Pirklio turgumi, balsavo tik 66 žmonės, o Seminarijos turgaus pavadinimą palaikė 17 žmonių.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą