fbpx

Aukojo

Dalintis:

Savaitgalį didžiuosiuose prekybos centruose vyko tradicinė „Maisto banko“ akcija, kurios metu rinkti įvairūs maisto produktai skurstantiesiems. Tauragiškiai suaukojo 2203 vienetus įvairių maisto produktų už daugiau nei 2088 eurus!

Skaičiuojama, kad vidutinė paaukoto krepšelio vertė – 2,85 Eur. Tradiciškai daugiausia žmonės aukojo makaronus – jų pavyko surinkti 438 pakelius. Makaronams populiarumu beveik nenusileido kruopos, cukrus ir aliejus. Įdomu tai, kad šiemet dalis tauragiškių rinkosi aukoti ir ne visai įprastus gaminius – saldumynus ar konservus. Daugiausia aukų surinko „Maltos ordinas“, kurio savanoriai dirbo Prezidento gatvėje esančiame „Maxima“ prekybos centre. Tačiau brangiausias vidutinis paaukotas krepšelis buvo prekybos centre dirbusiems Tauragės šeimos gerovės centro savanoriams – vidutinė krepšelio vertė 3,59 Eur.

„Maisto banko“ atstovai ragina aukoti tokius maisto produktus, kuriuos ir patys dėtume ant savo stalo. Be to, pasidžiaugė, kad tauragiškiai gan praktiški – aukodami miltus blynams, prideda uogienės ar kitų patiekalui reikalingų produktų.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą